رفتن به مطلب

مشکل در قالب betheme

dj1372

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیزم. من به تازگی آخرین  ورژن قالب 20.8.5 betheme رو از بیست اسکریپت دانلود کردم. مشکل خاصی نداره و بیشتر دمو های آماده رو که میخوام میتونم ازشون استفاده کنم . ولی به تازگی متوجه شدم بعضی از دمو ها نصب نمیشن و هنگام نصب این ارور ( Sorry, there has been an error.
The file does not exist, please try again. )رو میده.-به عنوان نمونه دمو با نام bistro 2- لطفا کسی به من راهنمایی کنه علت این ارور چیه و چطور میتونم برطرفش کنم. با تشکر

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیریت کل سایت

سلام خوش آمدید

این مشکل برای این بوجود اومده که پوشه دمو bistro 2 در قالب قرار نداره این موضوع حتما در آپدیت های بعدی حل خواهیم کرد

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، M.J Saberyan گفته است :

سلام خوش آمدید

این مشکل برای این بوجود اومده که پوشه دمو bistro 2 در قالب قرار نداره این موضوع حتما در آپدیت های بعدی حل خواهیم کرد

سلام خدمت شما و ممنون از پاسخگویی . امروز مجدد چک کردم و دیدم تم بروز رسانی شده اما دموی مورد بحث در اون قرار نداره. لطفا در صورت امکان این دمو ی خاص را به صورت جداگانه برای من به ضمیمه ی این پست ارسال نمایید. خیلی ممنون میشم. با تشکر بسیار

لینک به دیدگاه

سلام

آخرین نسخه از تم BeTheme رو ریختم روی سایت به همراه افزونه های مود نیاز
الان میخوام Demoها یا Pre-Build سایت ها رو بزارم، ارور Dose not exited میده، فایل ها وجود نداره

تو نسخه پیشش یادمه قشنگ import demo data داشت، الان نداره اصلا

لطفا راهنمایی کنید ممنون

لینک به دیدگاه

• مدیریت کل سایت

سلام 

خوش امديد

ببنيد طبق نسخه اي كه انتشار پيدا كرده هيچ يك از دمو هاي بي تم درون پكيج قرار نداره و اگر هم بخواييد استفاده كنيد حتما بايد از نسخه نال نشده و با كد لايسنس قالب فعال سازي كنيد تا به صورت انلاين دمو ها براي شما نصب شه

حالا ما قبلا از نسخه هاي پيشين كه انتشار يافته بود يسري از اين قالب هاي دمو كه به صورت افلاين رو داشتيم و اونارو درون قالب قرار داديم ولي متاسفانه فعلا دمو هاي جديد در دسترس نيست ، قرار بگيره حتما قرار خواهيم داد

لینک به دیدگاه

ممنون
لطفا بگید فرق لایوت و تمپلیت و پیج در چیست؟
مگر این نیست مکه موقع ساخت صفحه میگیم از کدوم لایوت/تمپلیت استفاده بشه تا اسلایدر کجا بیاد، پست کدوم ور نشون داده بشه و ....
یه توضیح کوتاه هم کاره منو راه میندازه

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

بطور کلی به ساختار و پیکربندی سایت layout میگن. 
مشخص کردنِ اینکه منو، متن، عکس و سایر عناصر کجای صفحه قرار بگیرن، layout یا ساختار سایتتون رو تشکیل میده.

تمپلیت به همون قالب صفحات وب گفته میشه تمپلیت رو نمینویسن بلکه طراحی مکنن
بسته به نوع تمپلیت از نرم افزار های مختلفی برای طراحیش استفاده می شه مثلا اگر یه سایت فلش باشه برای طراحی قالبش از نرم افزارهایی مانند ماکرو مدیا فلش استفاده میشه اما عمدتا قالب وب سایت ها جنبه انیمیشنی(فلش) نداره قالب(تمپلیت) اینگونه وب سایت ها رو در نرم افزاری مثل فتوشاپ یا فایر ورک یا حتی کرل طراحی مکنن(البته فوتوشاپ مرسوم ترین نرم افزار برای طراحی قالب هستش) سپس قالب رو برش زده و وارد نرم افزار های طراحی وب مانند دریم ویور کرده و در اونجا با استفاده از کدهای css تصاویر و المان های قالب و صفحه وب رو مختصات دهی و خصوصیات اون ها رو تنظیم مکنن

پیج هم به صورت خلاصه میشه یک صفحه اختصاصی ایجاد کردن 

لینک به دیدگاه

ممنون
یعنی من بخوام یک صفحه مثلا برای موضوعی خاص داشته باشم
باید اول لایوت رو بسازم براش و بعد تمپلیت رو و سپس پیج رو؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...

سلام وقت بخیر  من قالب بی تم رو نصب کردم عالیه ولی یه مشکلی هست اینکه در برگه ها بالای نوشته ها کلماتی انگلیسی هست مثل tags  categories  admin at  published by 

لطفا بگید چه جوری اینا رو فارسی کنم ممنون

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hamedi گفته است :

سلام وقت بخیر  من قالب بی تم رو نصب کردم عالیه ولی یه مشکلی هست اینکه در برگه ها بالای نوشته ها کلماتی انگلیسی هست مثل tags  categories  admin at  published by 

لطفا بگید چه جوری اینا رو فارسی کنم ممنون

درود.

به انجمن بیست اسکریپت خوش آمدید

افزونه Loco Translate رو روی وردپرستون نصب کنید، بعد سعی کنید فایل زبان قالب رو ترجمه کنید. با این افزونه به راحتی می تونید افزونه ها و قالب هاتون رو در پیشخوان ترجمه کنید.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

به انجمن بیست اسکریپت خوش آمدید

افزونه Loco Translate رو روی وردپرستون نصب کنید، بعد سعی کنید فایل زبان قالب رو ترجمه کنید. با این افزونه به راحتی می تونید افزونه ها و قالب هاتون رو در پیشخوان ترجمه کنید.

سلام ممنون  با افزونه ای که معرفی کردید (loco translate) بررسی کردم  کلمات read more , related posts, categories , at, published by, tagsبه فارسی ترجمه شده بودن.ولی همین کلمات در نوشته هایی که منتشر میکنم انگلیسی هستن. جستجو کردم و در پوشه includes  این کلمات رو در فایلهای content post , content single , content single postfolio  به فارسی ترجمه کردم ولی باز هم هیچ تغییری ایجاد نشد. متاسفانه این کلمات در هر مطلبی که منتشر میکنم در دید هستن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

لطفا بگین این تالار گفتگو که الان داریم ازش استفاده میکنیم اسمش چیه؟

تالار گفتگو با امکانات بیشتر از این هم هست؟ مثلا علاوه بر ارسال ایمیل  ارسال پیامک جهت آگاهی 

و یا قابلیت های جالب دیگه.

ممنون

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، hamedi گفته است :

سلام دوستان 

لطفا بگین این تالار گفتگو که الان داریم ازش استفاده میکنیم اسمش چیه؟

تالار گفتگو با امکانات بیشتر از این هم هست؟ مثلا علاوه بر ارسال ایمیل  ارسال پیامک جهت آگاهی 

و یا قابلیت های جالب دیگه.

ممنون

درود

در این تاپیک پاسخ دادند

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
در در 18 اردیبهشت 1397 در 00:41، hamedi گفته است :

سلام ممنون  با افزونه ای که معرفی کردید (loco translate) بررسی کردم  کلمات read more , related posts, categories , at, published by, tagsبه فارسی ترجمه شده بودن.ولی همین کلمات در نوشته هایی که منتشر میکنم انگلیسی هستن. جستجو کردم و در پوشه includes  این کلمات رو در فایلهای content post , content single , content single postfolio  به فارسی ترجمه کردم ولی باز هم هیچ تغییری ایجاد نشد. متاسفانه این کلمات در هر مطلبی که منتشر میکنم در دید هستن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوستان

من هم همین مشکل رو دارم

با نرم افزار Poedit بیشتر از 90 درصد کلمات رو ترجمه کردم از loco translate هم استفاده میکنم با اینکه همه این کلمات read more , related posts, categories , at, published by, tags به فارسی ترجمه شده ولی همچنان در نوشته ها انگلیسی نمایش داده میشه

اگر دوستان میدونن مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، alirezahg گفته است :

سلام دوستان

من هم همین مشکل رو دارم

با نرم افزار Poedit بیشتر از 90 درصد کلمات رو ترجمه کردم از loco translate هم استفاده میکنم با اینکه همه این کلمات read more , related posts, categories , at, published by, tags به فارسی ترجمه شده ولی همچنان در نوشته ها انگلیسی نمایش داده میشه

اگر دوستان میدونن مشکل از کجاست ممنون میشم راهنمایی کنند

درود.

در سه حالت یک کلمه می تونه داخل سایت وردپرسی ترجمه بشه :

1. ترجمه اون کلمه در فایل po و mo که با نرم افزار poEdit و افزونه Loco Translate میشه ترجمه رو انجام داد.
  2. کلمه مورد نظر در یکی از فایل های PHP سایت قرار داره. برای مثال در فایل single.php یا فایل های دیگه ای که خود طراح می تونه در نظر گرفته باشه. که برای پیدا کردن این کلمات میشه از نرم افزار NotePad++ با استفاده از بخش Search in Files کلمه مورد نظر رو در یک پوشه جستجو کرد.
  3. کلمه مورد نظر می تونه از طریق پنل تنظیمات قالب یا افزونه یا در بخش "شخصی سازی / سفارشی سازی" خود وردپرس داخل سایت نمایش داده بشه. برای اطمینان از اینکه کلمه مورد نظرتون به خوبی ترجمه میشه، توی پنل تنظیمات قالب رو هم یه چک بکنید.

نکته مهم :

در روش اول، اگه داخل پوشه قالب یا افزونه مورد نظر، پوشه ای برای فایل های زبان در نظر گرفته شده باشه، شما باید فایل هایی که ترجمه می کنید رو با نام fa_IR.po و fa_IR.mo داخل این پوشه قرار بدید. در برخی از موارد، در نام فایل های زبان، پسوند دلخواهی توسط طراح در نظر گرفته میشه که باید اون پسوند در ابتدای نام فایل زبان آورده بشه. مثال : mytheme-fa_IR.po

در وردپرس روش دیگه ای برای ترجمه کلمات غیر از اینها وجود نداره. اگر تمامی موارد و نکات رو بررسی کردید و همچنان مشکل داشتید، کش مرورگر و کش سایت رو پاکسازی کنید و مجددا تست کنید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...