رفتن به مطلب

تبدیل قالب html به وردپرس

badboy

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتنید گرامی من یه قالب تقریبا 20 صثفحه ای html دارم و پیچیده هم هست حالا سوال من از اساتید این هستش که بهترین ، ساده ترین و در عین حال سریعترین راه برای تبدیل چی هست 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

سریع ترین راه برای انجام اینکار استفاده از ابزارهای تبدیل آنلاین هست. مثل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که نمیشه اطمینان کرد که قالب رو به طور کامل تبدیل کنه. همچنین هیچ پنل تنظیماتی نخواهید داشت. در کل تست کردنش ضرری نداره.

ولی اصولی ترین و قابل اطمینان ترین راه، تبدیل دستی هست. یعنی یه مقدار دانش کدنویسی نیازه که توابع و کدها رو داخل کدهای قالب استفاده کنید. توابع عمومی که برای هیدر و فوتر و محدوده مطالب استفاده میشه، از مهم ترین بخش های تبدیل هست.

حالا اگه این 20 صفحه، هر کدوم برای بخش های مجزا باشند، نیازه که هر کدوم از صفحات HTML رو بعنوان یک "قالب برگه" تبدیل کرد و داخل وردپرس ازش استفاده کرد. بطور خلاصه بگم که ریزه کاری ها و دقت عمل در ابزارهای آنلاین کم هست. حالا اگه ابزار آنلاین که در ابتدا معرفی کردم نتونست کاری بکنه، باید با یک متخصص وردپرس صحبت کنید تا تبدیل رو براتون انجام بده.

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  جان چرا شما پیامی که براتون فرستادم جواب ندادید ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

سریع ترین راه برای انجام اینکار استفاده از ابزارهای تبدیل آنلاین هست. مثل لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که نمیشه اطمینان کرد که قالب رو به طور کامل تبدیل کنه. همچنین هیچ پنل تنظیماتی نخواهید داشت. در کل تست کردنش ضرری نداره.

ولی اصولی ترین و قابل اطمینان ترین راه، تبدیل دستی هست. یعنی یه مقدار دانش کدنویسی نیازه که توابع و کدها رو داخل کدهای قالب استفاده کنید. توابع عمومی که برای هیدر و فوتر و محدوده مطالب استفاده میشه، از مهم ترین بخش های تبدیل هست.

حالا اگه این 20 صفحه، هر کدوم برای بخش های مجزا باشند، نیازه که هر کدوم از صفحات HTML رو بعنوان یک "قالب برگه" تبدیل کرد و داخل وردپرس ازش استفاده کرد. بطور خلاصه بگم که ریزه کاری ها و دقت عمل در ابزارهای آنلاین کم هست. حالا اگه ابزار آنلاین که در ابتدا معرفی کردم نتونست کاری بکنه، باید با یک متخصص وردپرس صحبت کنید تا تبدیل رو براتون انجام بده.

من همشو تبدیل کردم فقط چند جای پیشرفتش مونده یکیش بخش نقد و برسسی هست که تب داره و نمیدونم چطور توی پیشخوانم یه بخش کلا برای نقد و بررسی بسازم که اون تب بندی ها هم فعال بشن

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، 94959697 گفته است :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  جان چرا شما پیامی که براتون فرستادم جواب ندادید ؟

درود.

چون وقتی برای انجامش ندارم.

شرمنده فراموش کردم پاسخ بدم به پیامتون.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، badboy گفته است :

من همشو تبدیل کردم فقط چند جای پیشرفتش مونده یکیش بخش نقد و برسسی هست که تب داره و نمیدونم چطور توی پیشخوانم یه بخش کلا برای نقد و بررسی بسازم که اون تب بندی ها هم فعال بشن

از زمینه دلخواه میتونید استفاده کنید.

اگر این تب ها در ادامه مطلب هست، با استفاده از افزونه ACF می تونید تب هارو شرطی کنید و محتویاتش رو از طریق زمینه دلخواه هنگام ایجاد برگه یا پست اضافه کنید.

اگر هم یک محدوده ثابت هست و در ادامه مطلب نیست، میتونید محتویاتش رو به طور دستی وارد کنید در کدهای قالب یا اینکه یک پنل تنظیمات برای قالب ایجاد کنید و محتویات تب رو از طریق پنل تنظیمات به سایت بدید که امکان مدیریت کردنش هم راحت تر باشه.

لینک به دیدگاه

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  مرسی بیشتر اوقات وقت میکنم میام سری میزنم می بینم در حال راهنمایی کردن به دوستان هستی گفتم شاید طراحی کنی به هر حال مرسی دنبال یک برنامه نویس می گردم استخدامش کنم اگه کسی بود بگو باهام در ارتباط باشه 

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...