رفتن به مطلب

نحو مخفی کردن اطلاعات قالب یک سایت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر ، دوستان بارها شده وارد سایتی بشید که بخواهید بدونید قالبش چیه ؟ یه افزونه وجود داره به نام WPSNIFFER که بهتون میگه فلان قالب با چه قالبی ساخته شده

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

حالا سوالی که من دارم این هست چطوری اطلاعات سایتمون رو از دید کاربرا مخفی کنیم یعنی نفهمین قالب چیه و جریانش از چه قراره 

مثل اطلاعات قالب

اطلاعات نوع CMS

ویرایش شده توسط irmacfa
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

این افزونه ای که لینک دادید، عملیات شناسایی نام قالب و وردپرس رو بر اساس اطلاعات خاصی میگیره که داخل خود سایت و قالب وجود داره.

برای شناسایی وردپرس، از متای generator استفاده میکنه و برای شناسایی نام قالب، با مراجعه به فایل style.css قالب اطلاعاتی مانند نام قالب، نسخه ، آدرس قالب و ... رو دریافت میکنه . برای مخفی کردن نام قالب، می تونید این عناوین داخل style.css رو تغییر بدید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

این افزونه ای که لینک دادید، عملیات شناسایی نام قالب و وردپرس رو بر اساس اطلاعات خاصی میگیره که داخل خود سایت و قالب وجود داره.

برای شناسایی وردپرس، از متای generator استفاده میکنه و برای شناسایی نام قالب، با مراجعه به فایل style.css قالب اطلاعاتی مانند نام قالب، نسخه ، آدرس قالب و ... رو دریافت میکنه . برای مخفی کردن نام قالب، می تونید این عناوین داخل style.css رو تغییر بدید.

این کارو کردم اما باز اسم قالب توسط افزونه شناسایی میشه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

wp-hide استفاده می کنم بد نیست خوبه

نه اون قضیه منظورم نیست که آدرس وردپرس رو عوض کنم من میخوام اطلاعات سایت رو عوض کنم توسط افزونه ها مشخص نباشه که وردپرس هست

یا اگه هم شد میشد مثلا کاری کرد گولش زد که با ASP هست یا هر چیز دیگری هم خوب بود

• Like 1
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، irmacfa گفته است :

نه اون قضیه منظورم نیست که آدرس وردپرس رو عوض کنم من میخوام اطلاعات سایت رو عوض کنم توسط افزونه ها مشخص نباشه که وردپرس هست

یا اگه هم شد میشد مثلا کاری کرد گولش زد که با ASP هست یا هر چیز دیگری هم خوب بود

منم دنبال این موضوع هستم اگر پیدا کردید بگید لطفا

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...