رفتن به مطلب

کسب سریع بیت کوین بوسیله گوگل کروم

mahmoudezoj

پست های پیشنهاد شده

اگه شما هم به بیت کوین و کسب درآمد از اون علاقه مندید ولی حوصله و زمان کافی برای بدست آوردن اون از طریق سایتهای کلیکی و فاست ها ندارید ، پیشنهاد می کنم حتما این مطلب رو با دقت بخونید و ازش استفاده کنید.

جدیدترین روشی که با همکاری شرکت گوگل طراحی شده ، استفاده از افزونه کریپتوتب در گوگل کروم هستش ، که در ادامه شما رو باهاش و روش کارش آشنا میکنم.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. یک افزونه برای گوگل کروم است که شما صرفا با نصب اون روی گوگل کروم خودتون و معرفی اون به دوسنان،آشنایان و همکارانتون می تونید بصورت چند سطحی کمیسیون بدست آورده ، به درآمد حتی 4 بیت کوین در ماه دست پیدا کنید. اما چطور؟

*** اولین اقدام اینه که از طریق مرورگر گوگل کروم  و از طریق لینک به سایت  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. برید و افزونه را نصب کنید.

پس از انجام مراحل نصب با کلیک روی آیکون ظاهر شده در بالای صفحه و Login کردن ، وارد حساب کاربری خودتون میشید.

برای دعوت از دوستان خود به استفاده از این افزونه هم می توانید از لینکی در صفحه قرار داده شده استفاده کنید و در قسمت سمت چپ پایین صفحه هم می توانید سرعت mining‌ را کم یا زیاد کنید.

تذکر : فقط حواستون باشه که گوگل کروم باید باز باقی بمونه و گزینه Mining هم روی یکی از سرعتها (به دلخواه خودتون) تنظیم شده باشه.

*** جهت برداشت موجودی حساب و انتقال به کیف پول خودتون ، با استفاده از آیکون  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  در تولبار گوگل کروم روی گزینه withdraw BTC کلیک کنید. حداقل مقدار قابل برداشت 40000 ساتوشی است.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دقیقا چکار میکنه ؟ از منابع سیستم استفاده میکنه ؟ تا الان کسی تونسته برداشت کنه ؟ 

چون سایت های کلیکی و ... به هیچ عنوان بیتکویین و واقعی نمیدن در اخر هم با صرف کلی وقت هیچی به  هی چی میشه 

اصل بیت کویین از طریق ماینینگ استخراج میشه بقیش فیلمه 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ehsanchch گفته است :

دقیقا چکار میکنه ؟ از منابع سیستم استفاده میکنه ؟ تا الان کسی تونسته برداشت کنه ؟ 

چون سایت های کلیکی و ... به هیچ عنوان بیتکویین و واقعی نمیدن در اخر هم با صرف کلی وقت هیچی به  هی چی میشه 

اصل بیت کویین از طریق ماینینگ استخراج میشه بقیش فیلمه 

سلام دوست عزیز

همون ماینینگ رو انجام میدین با کامپیوتر یا لب تاپ و بسته به قدرت cpu‌سرعت ماینینگ کمتر یا زیادتره.

مثلا من توی خونه اکانتم و فعال می کنم سرعتم حدود 12H/S هست ولی محل کارم 45H/S

ولی خوبیش اینه که سرعت سیستم کم نمیشه؛ حتی اگه سرعت ماینینگ رو روی HIGH بزاریم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...