رفتن به مطلب

دانلود و آپلود اتوماتیک؟

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

دوستان من تغریبا تمام دیتای سایتم از بین رفته(فایل هست اما وردپرس نیست-البته sql ش هست)

حالا می خوام مجدد اوکی کنم ,پست هاعکس هستند فقط ,الان می خوام عکس های چند تا سایت را مثلا هرکدام 200 تا دانلود کنم و بعد هم اپلود کنم...

داشتم سایت های وردپرس را نگاه می کردم دیدم 2تا پلاگین معرفی کردن

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این پلاگین معرفی کردن که ظاهرا میشه یک یا هرچندتا عکس که خواستیم لینکشو بزاریم داخل سایت تا نشان بده

درسته؟

حالا 3تا سوال

1- لینک که بزارم عکس هارو دانلود/اپلود می کنه روی سرور من؟

2-به سایت آسیب نمیرنه؟

3-سایت های مورد نظر خارجی هستند اما با این حال ,مشکلی نیست که؟متوجه می شوند؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

افزونه ای که نام بردید، روش کارش اینطوریه که شما هر تعداد لینک که خواستید به افزونه میدین و افزونه به صورت خودکار اون تصاویر رو در هاستتون ذخیره و در لیست "کتابخانه رسانه" وردپرس به نمایش درمیاره .

در واقع کار شما رو آسون تر میکنه . یعنی نیازی نیست تصاویر رو اول داخل کامپیوتر خودتون ذخیره کنید بعد آپلود کنید. این افزونه اطلاعات رو بین سرورها منتقل میکنه و مستقیم تصویر رو از سرور مبدا به مقصد منتقل میکنه (ذخیره میکنه)

نقل قول

1- لینک که بزارم عکس هارو دانلود/اپلود می کنه روی سرور من؟

بله

نقل قول

2-به سایت آسیب نمیرنه؟

بستگی به تعداد تصاویری داره که قراره در یک زمان منتقل بشه. در هر بار عملیات مقداری RAM و CPU از سرورتون مصرف میشه. دقیق نمیشه گفت میزان مصرف هر بار عملیات این افزونه چه میزان هست ولی قطعا مصرفی خواهد داشت. آسیب دیگه ای فکر نکنم داشته باشه.

نقل قول

3-سایت های مورد نظر خارجی هستند اما با این حال ,مشکلی نیست که؟متوجه می شوند؟

فرقی نداره سایت مبدا کجا باشه، مهم اینه که دانلود تصاویر بین سروری رو قفل نکرده باشند. امتحان کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...