رفتن به مطلب

بهترین سایت برای طراحی قالب وردپرس

le__o

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تا الان از قالب be که خودم شخصی سازی کردم استفاده میکردم اخیرا هرچقدرم سعی کردیم سئو نشد قالبش و خیلی سنگینه حجم سایتو بالا میبره و سرعت لود رو پایین میاره

خلاصه تصمیمم بر این شد که یه سفارش طراحی بدم ... چیزی هم که زیاده سایت برای طراحی سایت آدمو گیج میکنه همشونم از خودشون تعریف میکنن تعرفه ها هم ک یچیز تعلیفیه و نمیشه مقایسه کرد سریع باید دوه دونه پرسید اکثرا هم تلفنی هستن

سایت من فروشگاهه ولی توی برگه ها با edd هست پس یه قالب فروشگاهی نیاز نداره یه قلب شخصی هست ولی یک حالت فانتزی و اسلایدر های بزرگ و متحرک میزنم 

اصلا از حالت های شرکتی زمخت خوشم نمیاد 

میخواستم ببینم اگه یک جای معتبر و خوش ذوق تو طراحی سراغ دارید که البت تو هزینه ها هم مث همیار و ... میلیونی نباشه برا کسب و کارای کوچیکم خوب باشه بهم معرفی کنید ممنون میشم

( به فرد شخصی سفارش نمیدم فقط یک سایت معتبر )

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

ببینید در ابتدا طبق روال فعالیت این انجمن باید بهتون بگم که تا حد پیشنهادات رایگان می تونیم کمک کنیم ولی معرفی طراحان و سایت های دیگه رو انجام نمی دیم. چراکه مسولیت بزرگی هست! پیش از این تعدادی از افراد مانند شما نظرسنجی خواسته اند و از نتیجه انتخابشون راضی نبوده اند.

ما از نحوه فعالیت و کیفیت و قیمت دیگر سایت ها اطلاعی نداریم. درباره پشتیبانی و حرفه ای بودن در کارشون هم نظر نمیدیم. شما بعنوان مشتری باید تمامی سایت های طراحی را بررسی نموده ، نمونه کارهای انجام شده هاشون رو ببینید و مستقیما نیازهاتون رو با طراحان اون سایت ها درمیون بگذارید و اطلاعات مورد نیازتون رو اینجوری کسب کنید.

بنابراین به دلیل عدم امکان تبلیغ دیگر سایت ها و عدم وجود شناخت از نحوه کاری اونها، امکان پیشنهاد نیست. باید خودتون بگردید و بهترین رو پیدا کنید و همین چیزهایی که در تاپیک گفتید رو بهشون بگید تا بررسی کنند.

اما از نظر کمک رایگانی که در ابتدا عرض کردم خدمتتون: شما خودتون هم می تونید چنین قالبی داشته باشید. قالب های سبک گالری یکی از بهترین گزینه هایی هستند که طبق توضیحاتتون میشه پیشنهاد داد . وارد لینک های زیر شده و پیش نمایش قالب ها رو بررسی کنید:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...