رفتن به مطلب

افزونه ایجاد پروفایل کاربری متفاوفت

javananit96

پست های پیشنهاد شده

سلام شب همگی بخیر دوستان من میتوانم از طریق افزونه های

یوزر پرو و  Ultimate Member

دو پیشخوان یا پروفایل کاربری  متفاوفت ایجاد کنم؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

بله با این افزونه ها می تونید یک فرم ورود و عضویت مجزا داشته باشید. همچنین برای کاربران وارد شده یک پروفایل با امکان ویرایش اطلاعات ارائه بدید.

هر دو افزونه مشابه هستند، ولی فقط باید از یکی از اینها استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Masih گفته است :

درود.

بله با این افزونه ها می تونید یک فرم ورود و عضویت مجزا داشته باشید. همچنین برای کاربران وارد شده یک پروفایل با امکان ویرایش اطلاعات ارائه بدید.

هر دو افزونه مشابه هستند، ولی فقط باید از یکی از اینها استفاده کنید.

ببخشید کدوم افزونه بهتر هست؟

چند تا صفحه ورود و عضویت میتونم بسازم؟

لینک به دیدگاه

کارکردشون مشابه هست و امکاناتشون تقریبا مشابه هستند. 

از افزونه Ultimate Member استفاده کنید.

بیشتر از یک صفحه عضویت و ورود و پروفایل که نیازی نیست!

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Masih گفته است :

کارکردشون مشابه هست و امکاناتشون تقریبا مشابه هستند. 

از افزونه Ultimate Member استفاده کنید.

بیشتر از یک صفحه عضویت و ورود و پروفایل که نیازی نیست!

برای قالب مورد نظر من نیاز هست

آیا با افزونه Ultimate Member عضویت جدا ایجاد کنم مثلا

کارجو
لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.
برای کارفرما اینطوری ایجاد کنم
برای پیشخوان یا پنل کاربری ادرسش به این شکل باش
کارجو
کارفرما
میشه به جای نام کاربری ،شماره همراه جایگزین کرد در صفحه ثبت نام؟
ایا صفحه ثبت نام امکان تغییر پیش زمینه هست و اضافه کردن ویدیو از آپارات؟

لینک به دیدگاه

در در 26 بهمن 1396 در 07:33، javananit96 گفته است :

برای قالب مورد نظر من نیاز هست

آیا با افزونه Ultimate Member عضویت جدا ایجاد کنم مثلا

کارجو
برای کارفرما اینطوری ایجاد کنم
کارجو
کارفرما

لطفا در صورتی که مشکل حل شد بگید چه طوری منم دقیقا این مشکرو دارم اما بروی ووکامرس

یکی مشتریان یکی هم همکاران(خوده همکاران چند بخشه که اونجا تیکشو میزننن)

همین طور ادرس پنل متفاوت داشته باشه

شماره همراه ثبت نام کنند و وارد شن نه با ایمیل خیلی مهمه برام

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

نقل قول

آیا با افزونه Ultimate Member عضویت جدا ایجاد کنم

بله. در افزونه Ultimate Member خودتون می تونید فرم های جدیدی ایجاد کنید و در هنگام ایجاد هر فرم، می تونید نوع فرم رو انتخاب کنید (فرم عضویت، فرم ورود، یا پنل کاربری برای کاربران وارد شده)

پس از ساختن فرم با فیلد های دلخواهتون، بهتون یک شورتکد میده. شما باید به قسمت "افزودن برگه" مراجعه کنید، نامک (آدرس) برگه رو شخصی سازی کنید و شورتکدها رو داخلشون قرار بدید. با اینکار میتونید چندین برگه برای ورود و عضویت ایجاد کنید.

نقل قول

بله. شما با این افزونه می تونید پنل های کاربری (داشبورد) متفاوتی برای گروه های کاربری مختلف ایجاد کنید.

آدرس برگه ها رو هم خودتون باید ایجاد کنید. به این صورت که اول یک برگه با نامک panel ایجاد می کنید و چند برگه دیگه با نامک های دلخواه و مادر برگه های بعد رو روی برگه panel تنظیم می کنید تا آدرس برگه ها به صورت زیرشاخه ای باشه.

نقل قول

در حالت عادی خیر. چراکه در سراسر وردپرس و هسته وردپرس، در هنگام ورود و عضویت و نوشتن اطلاعات کاربر جدید در دیتابیس، از نام کاربری و رمزعبور به عنوان موارد اعتبارسنجی حساب کاربری استفاده میشه. توسط افزونه Ultimate Member نمیتونید چنین کاری انجام بدید.

اما افزونه ای هست به نام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که تجاری (غیر رایگان) هست. اطلاعی درباره نحوه عملکردش ندارم . یعنی امکان اینکه چندین صفحه ورود و عضویت بسازید رو داره یا خیر رو نمیدونم. اما امکان استفاده از شماره تلفن برای عضویت و ورود رو به راحتی فراهم میکنه . اینکار هم نیاز به کدنویسی داره که استفاده از افزونه بهتون توصیه میشه.

نقل قول

این مورد به افزونه ربطی نداره. افزونه صرفا یک فرم ارائه میکنه که در برگه نمایش داده میشه. شما باید قالب رو ویرایش کنید تا بتونید روی یک صفحه خاص پس زمینه ویدیو قرار بدید. در اینباره داخل اینترنت بگردید آموزش هاش هست.

موفق باشید/.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، AmiRoo گفته است :

لطفا در صورتی که مشکل حل شد بگید چه طوری منم دقیقا این مشکرو دارم اما بروی ووکامرس

یکی مشتریان یکی هم همکاران(خوده همکاران چند بخشه که اونجا تیکشو میزننن)

همین طور ادرس پنل متفاوت داشته باشه

شماره همراه ثبت نام کنند و وارد شن نه با ایمیل خیلی مهمه برام

درود.

پاسخ قبلی رو مطالعه کنید.

اگر بخواهید کدنویسی کنید زمان زیادی میبره . بهترین راهش استفاده از افزونه برای اینکاره . ثبت نام و ورود با شماره تلفن نیازمند افزونه ای هست که گفتم. ولی مابقی امکاناتی که گفتید رو نمیدونم میتونید با اون افزونه بسازید یا خیر.

باید چک کنید. اگر نسخه نال شدش رو پیدا کردید تست کنید ببینید چه امکاناتی داره. در حالت عادی وارد کردن نام کاربری برای لاگین کردن واجبه .

لینک به دیدگاه

در در 4 اسفند 1396 در 01:35، Masih گفته است :

درود مجدد.

بله. در افزونه Ultimate Member خودتون می تونید فرم های جدیدی ایجاد کنید و در هنگام ایجاد هر فرم، می تونید نوع فرم رو انتخاب کنید (فرم عضویت، فرم ورود، یا پنل کاربری برای کاربران وارد شده)

پس از ساختن فرم با فیلد های دلخواهتون، بهتون یک شورتکد میده. شما باید به قسمت "افزودن برگه" مراجعه کنید، نامک (آدرس) برگه رو شخصی سازی کنید و شورتکدها رو داخلشون قرار بدید. با اینکار میتونید چندین برگه برای ورود و عضویت ایجاد کنید.

بله. شما با این افزونه می تونید پنل های کاربری (داشبورد) متفاوتی برای گروه های کاربری مختلف ایجاد کنید.

آدرس برگه ها رو هم خودتون باید ایجاد کنید. به این صورت که اول یک برگه با نامک panel ایجاد می کنید و چند برگه دیگه با نامک های دلخواه و مادر برگه های بعد رو روی برگه panel تنظیم می کنید تا آدرس برگه ها به صورت زیرشاخه ای باشه.

در حالت عادی خیر. چراکه در سراسر وردپرس و هسته وردپرس، در هنگام ورود و عضویت و نوشتن اطلاعات کاربر جدید در دیتابیس، از نام کاربری و رمزعبور به عنوان موارد اعتبارسنجی حساب کاربری استفاده میشه. توسط افزونه Ultimate Member نمیتونید چنین کاری انجام بدید.

اما افزونه ای هست به نام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که تجاری (غیر رایگان) هست. اطلاعی درباره نحوه عملکردش ندارم . یعنی امکان اینکه چندین صفحه ورود و عضویت بسازید رو داره یا خیر رو نمیدونم. اما امکان استفاده از شماره تلفن برای عضویت و ورود رو به راحتی فراهم میکنه . اینکار هم نیاز به کدنویسی داره که استفاده از افزونه بهتون توصیه میشه.

این مورد به افزونه ربطی نداره. افزونه صرفا یک فرم ارائه میکنه که در برگه نمایش داده میشه. شما باید قالب رو ویرایش کنید تا بتونید روی یک صفحه خاص پس زمینه ویدیو قرار بدید. در اینباره داخل اینترنت بگردید آموزش هاش هست.

موفق باشید/.

سلام ممنون بابت راهنمایی عالیتون، امکانش هست نسخه نال شد این افزونه رو برای دانلود بذارید تشکر

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، javananit96 گفته است :

سلام ممنون بابت راهنمایی عالیتون، امکانش هست نسخه نال شد این افزونه رو برای دانلود بذارید تشکر

لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...

سلام
در قسمت استفاده از پلاگین دیجیتس چند مورد را میخواستم تغییر بدم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

1- نیاز به قسمت ثبت نام ندارم و فقط میخوام با کد تایید موبایل کاربر وارد شود.
2- چطور کلمات شماره موبایل و غیره را به طور دلخواه تغییر بدیم؟
3-چطور یک آیکون رفرش برای کپچا اضافه کنم که با کلیک روی آن کپچا رفرش شود؟

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...