رفتن به مطلب

تغییر تصویر هدر سایت

hooman_ze

پست های پیشنهاد شده

سلام، بنده از سرویس رزبلاگ استفاده میکنم خواستم تصویر هدر سایت رو تغییر بدم که نشد، در اصل تغییرش دادم ولی فونت های قالب به هم ریخت!!! تصویر در css قالب قرار گرفته که بصورت عادی نمیشه تغییرش داد. ازتون تقاضا دارم که اگه میتونید این تصویر رو واسم تغییر بدید. فایل css هم بارگزاری می کنم: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، تصویری که میخوام جایگزین بشه: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. ، تصویر اصلی قالب: لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لطفا اگه میشه راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

اگر بخواهید فایل استایل رو در یک مکان دیگه آپلود کنید و مقادیر داخلش رو تغییر بدید، باید تمامی تصاویر، فونت ها و ... رو هم به مکان جدید منتقل کنید. یا اینکه داخل فایل css بجای آدرس های خلاصه شده، لینک مستقیم وارد کنید.

روش دیگه اینه که فقط بیایید تصویر هدر رو تغییر بدید بدون اینکه نیازی به ویرایش فایل css و آپلود مجدد اون باشه. کافیه کد زیر رو زیر خط آدرس فایل CSS ، قبل از تگ </head> کدهای قالبتون قرار بدید:

<style>
#header {background-image: url(http://up.best-mp3.ir/view/2444930/coverbest.jpg) !important;}
</style>

لینک به دیدگاه

• 11 ماه پیش ...
در 8 ساعت قبل، sinaarya گفته است :

شما بعد از آدرس عکس در فایل css یک !important بندازی درست میشه

درود.

ایشون که جوابشون رو گرفتن ولی بابت اطلاع عرض میکنم که ایشون روی وبلاگدهی رزبلاگ بودن و قالب های وبلاگی هم فایل CSS خارجی دارند. یعنی طراح قالب این فایل رو روی سرور خودش آپلود میکنه و اگر بخواهید CSS رو شخصی سازی کنید، باید فایل CSS به همراه مابقی تصاویر رو در سرور خودتون یا آپلودسنتری که اجازه آپلود چنین فرمتی میده بهتون آپلود کنید.

یا آدرس تصاویر رو داخل فایل CSS اصلاح کنید.

اما برای اعمال تغییرات در استایل، بهترین روش استفاده از استایل دهی درون خطی یا همون in-line هست. 

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...