رفتن به مطلب

سبک طراحی قالب

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود,دوستان به سبک زیر چی میگن؟

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

تم مشابه این هست؟

---- می خوام ایندکس این طوری باشه ,وقتی کلیک کرد روی هر کدام وارد صفحه دیگری بشه (بر اساس دسته بندی)

موضوع سایت عکس هم(گالری-والپیپر) و می خوام صفحه عکس : لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

این طوری باشه اما با فیلتر دسته بندی هاشون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

این سبک Minimal (مینیمال) هست.

قالب های سبک مینیمال هم برای وردپرس زیاد هست. اگر هم می خواهید از همین قالب Negan استفاده کنید می تونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کنید.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
در در 16 بهمن 1396 در 15:45، Masih گفته است :

درود .

این سبک Minimal (مینیمال) هست.

قالب های سبک مینیمال هم برای وردپرس زیاد هست. اگر هم می خواهید از همین قالب Negan استفاده کنید می تونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. دانلود کنید.

نقل قول

نقل قول

ممنون

یک مشکلی که دارم اینکه من می خوام سایت والپیپر بزنم ....(زده بودم قبلا البته)

الان تم عوض کردم ,

1- می خوام حالت مسنوری  بگیره چیدمانش

2- وقتی روی هر عکس کلیک می کنی و وارد میشه نشان بده قشنگ و از همه مهتر قابلیت دانلود داشته باشه

ظاهرا این تم نداره

چون برای مورد2 ,عکس از حالت گالری اگر بزارم خیلی بزرگ میشه ,حالت نوشتاری بزارم کوچک میشه

مشکل بالا حل شد(مورد 2 ) فقط اینکه می خوام اگر میشه حالتش مسنوری بشه(چیدمان پرتفلیو) و یه چیز های مثل دسته بندی بشه گذاشت

و از همه مهتر دانلود بشه کرد ,روی عکس کلیک می کنی عکس باز میشه,می خوام پایین دکمه دانلود عکس داشته باشه وقتی کلیک کرد دانلود کنه

روی عکس هم کلیک کرد همین طور دانلود بشه

لینک به دیدگاه

بالاباش...

دکمه دانلود چه طوری بزارم؟

دسته بندی هم می خوام اضافه کنم به صفحه portfolio

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

اگر خود قالب چنین امکانی داشته باشه که تصاویر در اندازه اصلی به صورت لایت باکس باز بشن، باید کلید دانلود داشته باشه. یا کدنویسی کنید براش.

اگر امکان لایت باکس نداره، می تونید خودتون از افزونه لایت باکس استفاده کنید که همشون یک گزینه برای افزودن کلید دانلود تصویر دارند.

برای دسته بندی صفحات portfolio باید افزونه یا قالب یک Taxonomy ارائه کرده باشه . اگر نه که با کدنویسی می تونید Taxonomy دلخواه برای پست تایپ Portfolio ایجاد کنید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...