رفتن به مطلب

انتخاب برگه به عنوان صفحه اول سایت

vahidmanafi

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان یه سوال داشتم
من از قالب جناه استفاده میکنم اینقالب صفحه ساز داره من یه برگه درست کردم واونا به عنوان صفحه اول قرار دادم یعنی صفحه اول را یه برگه ایستا قرار دادم نرم افزار یواسئو را نصب دارم صفحه اول را مرتب قرمز نشون میده ومن نمیتونم برگه را سئو کنم چون از صفحه ساز استفاده کردم و هیچ نوشته ای ندارم که بخام سئو کنم
میخاستم بدونم اولا اینکه یه برگه را به عنوان صفحه اول قرار بدیم کار درستی هست یا نه
دوم اینکه چه تاثیری توی ایندکس سایت توی گوگل داره

ادرس سایت من لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

lvqe_ddddd.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اینکه یه صفحه رو به عنوان صفحه اول قرار بدین یه چیز عادیه مخصوصا توی قالب های جدید تقریبا 80% اینجوری هستن مخصوصا قالب های حرفه ای مثل be theme و...

برای سئو دقیق اطلاع ندارم

ولی تا اونجایی که من میدونم افزونه های سئو وردپرس بر اساس محتوای نوشته میگن سئو چجوریه !

برای اینکه سایتتو بررسی کنی به نظرم از سایتایی که اینکارو میکنن استفاده کنین

سایت  لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.  هم یه سایت خیلی خوبه برای بررسی سرعت لود هست

لینک به دیدگاه

درود.

نقل قول

نرم افزار یواسئو را نصب دارم صفحه اول را مرتب قرمز نشون میده ومن نمیتونم برگه را سئو کنم چون از صفحه ساز استفاده کردم و هیچ نوشته ای ندارم که بخام سئو کنم

دقیقا خودتون پاسخ سوالتون رو دادید! افزونه YOAST فکر کنم منظورتونه، این افزونه رتبه بندی سئو رو بر اساس عنوان صفحه، پیوند صفحه و محتوا یا مطلب داخل اون صفحه بررسی می کنه. یعنی بر اساس تعداد کلمات داخل عنوان و بکار رفتن اون کلمات داخل توضیحات مطلب یک رتبه ای از نظر سئو ارائه می کنه.

این خطا رو می تونید نادیده بگیرید اما سعی کنید مابقی مسایل سئو مثل متای توضیحات، کیفیت محتوای صفحه اصلی، کاهش حجم صفحه اصلی و تعداد فایل های جاوا اسکریپت و استایل و... رو رعایت کنید.

نقل قول

میخاستم بدونم اولا اینکه یه برگه را به عنوان صفحه اول قرار بدیم کار درستی هست یا نه

بله . این یکی از ویژگی هایی هست که وردپرس به شما ارائه می کنه. قرار دادن یک برگه به عنوان صفحه اصلی هیچ مشکلی به وجود نمیاره مگر اینکه یک محتوای ثابتی داشته باشه! یعنی مطالب جدیدی که داخل سایت قرار میدین اگر داخل صفحه اصلی هم نمایش داده بشه و مدام صفحه اصلی بروز رسانی بشه، خیر هیچ مشکلی بوجود نمیاره.

نقل قول

دوم اینکه چه تاثیری توی ایندکس سایت توی گوگل داره

تقریبا میشه گفت تأثیری نداره. بیشتر کیفیت مطالب، سئو و بهینه بودن قالب و محتوا در ایندکس سایتتون تأثیر گذاره . اگر مطالبتون توسط برگه جدید انتخاب شده به عنوان صفحه اصلی، به خوبی نمایش داده میشه، هیچ تفاوتی در ایندکس سایتتون رخ نمی ده.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...