رفتن به مطلب

نحوه کار با افزونه اسلایدر پیشنهاد ویژه دیجی کالا

پست های پیشنهاد شده

درود.

افزونه غیر رایگان هست، پس طبیعتا باید آموزش کار با افزونه رو طراحش بهتون ارائه کنه.

ولی طبق چیزی که من داخل یکی از سایت های درحال فروش این افزونه دیدم، یک شورتکد باید قرار بدید داخل قالب. به این صورت :

<?php echo do_shortcode('[nikan-offer]'); ?>

نحوه راه اندازی و تنظیماتش رو هم باید آموزش طراح رو دنبال کنید. چون افزونه رایگان نیست که تست کنم براتون.

موفق باشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مسیح جان طراح میگه ما آموزش نداریم باید در نت سرچ کنید یا انجمن ها مطرح کنید کمکتون کنند!!!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mostafa.pc92 گفته است :

مسیح جان طراح میگه ما آموزش نداریم باید در نت سرچ کنید یا انجمن ها مطرح کنید کمکتون کنند!!!

عجیبه!!

اگر محصول طراحی اختصاصی باشه که کسی به اونصورت نمیاد آموزش براش بنویسه . این وظیفه فروشنده یا طراح محصول هست که آموزش کار با محصولش رو بده. حتی روی بسته شامپو بچه هم طریقه مصرف می زنن چه برسه به افزونه ای که سروتهش معلوم نیست چیه و نیاز به کار داره!

به هر حال همونطور که گفتم افزونه موجود نیست که براتون تست کنم، اگر خودتون نتونستید راه اندازیش کنید، داخل پیام خصوصی برام بفرستید افزونه رو روی لوکال تست کنم به صورت تصویری و اختصاصی براتون توضیح بدم چکار کنید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

عجیبه!!

اگر محصول طراحی اختصاصی باشه که کسی به اونصورت نمیاد آموزش براش بنویسه . این وظیفه فروشنده یا طراح محصول هست که آموزش کار با محصولش رو بده. حتی روی بسته شامپو بچه هم طریقه مصرف می زنن چه برسه به افزونه ای که سروتهش معلوم نیست چیه و نیاز به کار داره!

به هر حال همونطور که گفتم افزونه موجود نیست که براتون تست کنم، اگر خودتون نتونستید راه اندازیش کنید، داخل پیام خصوصی برام بفرستید افزونه رو روی لوکال تست کنم به صورت تصویری و اختصاصی براتون توضیح بدم چکار کنید.

مسیح جان خصوصی چند ساعتی هست پیام دادم چک نکردید

لینک به دیدگاه

سلام اگر به شرت کد دسترسی ندارید ببینید از المان های ویژوال پشتیبانی میکنه ..ممکه اونجا بتونی قرارش بدی در استایلت

و برای تنظیمش هم 

یک محصول ساده با تاریخ شروع و پایان 

با قیمت اصلی و قیمت تخفیف بزار 

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...