رفتن به مطلب

فرم جستوجو پیشرفته دسته های EDD

pashabey

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

ممنون میشم بزرگواری کنید تو این مورد راهنماییم کنید میخوام یه فرم جستوجو بزنم مثل این

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

اما متاسفانه کدی که تونستم پیدا کنم فقط دسته بندی وردپرس رو نشون میده نه دسته بندی افزونه EDD رو .

این تیکه کد هست :

<form role="search" method="get" class="devmesearchbody" action="<?php echo home_url( '/' ); ?>">
	<label>
		<input type="search" class="devmesearchinput" placeholder="کلمه کلیدی را وارد کنید..." value="<?php echo esc_attr( get_search_query() ); ?>" name="s" title="<?php echo esc_attr_x( 'جستجو بین مطالب', 'label' ); ?>" />
	</label>
	<?php
		$swp_cat_dropdown_args = array(
				'show_option_all'  => __( 'همه' ),
				'name'             => 'swp_category_limiter',
			);
		wp_dropdown_categories( $swp_cat_dropdown_args );
	?>
	<input type="submit" class="devmesbutton" value="بگرد" />
</form>

فقط میخوام دسته بندی EDD رو نشون بده

خیلی ممنونم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما.

این کدی که می فرمایید در پاسخ کاربر دیگری در انجمن نوشته بودم که فقط دسته بندی مطالب رو دریافت می کنه.

کدی هم نیست که به این راحتی با چند خط بتونیم لیست دسته بندی های افزونه EDD رو بگیرید و در نتایج جستجو فیلتر رو لحاظ کنید.

اما افزونه ای کاملا مختص به اینکار هست به نام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که همین کاری که می خواهید رو می تونه انجام بده.

ساختن اینی که می خواهید به صورت یک کد که بتونید در یک فایل استفاده کنید وجود نداره. چون باید توسط دستوراتی ابتدا تمامی مقادیر مورد نیاز برای ساختن لیست کشویی دسته ها رو گرفت و بعد از تبدیل و پردازش بتونیم اونها رو در نتایج لحاظ کنیم.

این کار رو افزونه ای که عرض کردم انجام میده و به راحتی آماده ی استفاده هست.

شما افزونه ای که گفتم رو یه آزمایش بفرمایید اگه جوابگو نبود و چیزی نبود که می خواهید، اعلام کنید تا اگه بشه برای این مشکل شما یه راه حل دیگه ای پیدا کنیم.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...