رفتن به مطلب

اسکریپت وبلاگدهی رزبلاگ نسخه جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان امروز براتون اسکریپت وبلاگدهی رزبلاگ که دموش رو پیوست کردم آوردم که هم قالب بیرونش و هم قالب داخلیش نسخه شماره دو رزبلاگ جدید هست که این اسکریپت فعلا به پنج نفر در این انجمن به فروش میرسد اگر تقاضا بالا رود به امید خدا فروش بیشتر میزاریم فیمت این اسکریپت 30 هزار تومان می باشد فروش از همین الان در صورت نیاز پ خ کنید تشکر

1_37d5a.jpg

2_bf7ca.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز تاپیک رو در بخش مربوطه ارسال نمایید . بعد هم باید بگم که تبلیغات اینجا ممنوع است . و کاربر تازه وارد حق تبلیغ ندارد.

موفق باشید...:coolsmiley02:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من اگر میخواستم تبلیغات کنم ادرس سایتو برای دمو میزاشتم و عکس نمیزاشتم بعد هم این سایت بنده نیست اگر بازارچه ارسال موضوع داشت حتما اونجا میزاشتم اگر شما میتوانید به بازار چه منتقل کنید همین تاپیک را تشکر

لینک به دیدگاه

وبلاگدهی دیگه خیلی بی مزه شده

واسه همینه من هر وقت یه اسکریپت طراحی میکنم قیمت ها رو بالا میگم هر چند که خداییش هم قیمت ها به خود اسکریپت ها میخوره

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من اگر میخواستم تبلیغات کنم ادرس سایتو برای دمو میزاشتم و عکس نمیزاشتم بعد هم این سایت بنده نیست اگر بازارچه ارسال موضوع داشت حتما اونجا میزاشتم اگر شما میتوانید به بازار چه منتقل کنید همین تاپیک را تشکر

دوست عزیز برای ارسال مطلب در بازارچه یا همون فروش یه چیز توی انجمن بیست اسکریپت باید شما حداقل 100نوشته ارسال کنین.

لینک به دیدگاه

تاپیک بسته و حذف و به کاربر فوق اخطار داده خواهد شد

دوست های گلم توجه داشته باشند که تبلیغات در اینجمن به این نیست که شما حتما باید سایتی بزاریدو یا ایدی و یا راه ارتباطی بزارید

همین که محصول رو معرفی میکنید و مبلغ میزاید واسش خودش فروش و تبلیغ محصولات به حساب میاد

برای تبلیغات به نمایش و فروش محصول حتما قوانین رو مطلاعه فرمایید:47:

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...