رفتن به مطلب

سوال درباره لینک دانلود jdk

ajkba

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام jdkv را روی یک سرور مجازی نصب کنم ولی ویندوز سرور شناسایی نمیکنه
آیا نسخه ای از jdk وجود دارد که روی ویندوز سرور 2013نسخه 64بیتی نصب بشود و شناسایی هم بشود
لطفا کمک کنید چون خودم چیزی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

ویندوز سرور نهایتا در تعداد اتصالات مجاز در یک زمان برای اینترنت یا پیکربندی هایی برای اجرای بهتر برنامه ها در پس زمینه و از این دست مسایل با ویندوز دسکتاپ متفاوت باشه!

فکر نکنم عدم شناسایی JDK مربوط به چه نوع ویندوزی باشه. به هر حال اگه خطایی دریافت می کنید، همراه با تصویر ارائه کنید.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود.

ویندوز سرور نهایتا در تعداد اتصالات مجاز در یک زمان برای اینترنت یا پیکربندی هایی برای اجرای بهتر برنامه ها در پس زمینه و از این دست مسایل با ویندوز دسکتاپ متفاوت باشه!

فکر نکنم عدم شناسایی JDK مربوط به چه نوع ویندوزی باشه. به هر حال اگه خطایی دریافت می کنید، همراه با تصویر ارائه کنید.

بله

مشگلم این هست که اندروید استدیو باز نمیشه
اول خطا داد منم رفتم ی java home به همون شکل که گفته بود ساختم و آدرس jdk رو دادم و حالا این ارور رو میده
gdsu_ashampoo_snap_2017.10.07_17h21m26s_

نمیدونم چکار کنم این ارور رفع بشه
لطفا کمکم کنید

لینک به دیدگاه

به مسیر زیر در سرور ویندوزتون برید :

My Computer ->> Properties ->> Advanced System Settings ->> Environment Variables

و یک متغیر جدید به صورت زیر به پروفایلتون اضافه کنید :

C:\Program Files\Java\jdk9

شما باید پوشه اصلی رو به عنوان متغیر اضافه کنید، نه یک فایل! هر چند در مسیری که در متغیر دادید ظاهرا شما سعی کردید یک فایل dll رو معرفی کنید که البته توی نوشتن فرمتش هم دچار اشتباه شدید!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، masih1994 گفته است :

به مسیر زیر در سرور ویندوزتون برید :

My Computer ->> Properties ->> Advanced System Settings ->> Environment Variables

و یک متغیر جدید به صورت زیر به پروفایلتون اضافه کنید :

C:\Program Files\Java\jdk9

شما باید پوشه اصلی رو به عنوان متغیر اضافه کنید، نه یک فایل! هر چند در مسیری که در متغیر دادید ظاهرا شما سعی کردید یک فایل dll رو معرفی کنید که البته توی نوشتن فرمتش هم دچار اشتباه شدید!

خوب حالا این ارور رو میده

کار ها که گفتید رو انجام دادم ولی الان این ارور رو میده

gok2_ashampoo_snap_2017.10.08_18h39m39s_

لینک به دیدگاه

داخل متن خطا ذکر شده و به خوبی راهنمایی کرده که چکار باید بکنید.

کافیه JDK نسخه 32 بیت رو هم نصب کنید. چون ظاهرا ویندوز سرور 64 بیت هست اما برای اجرای عملیات از 32 بیت استفاده می کنه.

شما نسخه 32 رو نصب کنید و در مسیری که در پاسخ قبل بهتون دادم، دقیقا یک متغیر برای پوشه اصلی JDK ایجاد کنید. اگر پوشه JDK رو به درستی انتخاب کنید مشکلی نخواهد بود.

ولی یک سوال اساسی، مشکل اندروید استدیو در کامپیوتر شخصیتون چی هست که روی ویندوز سرور بالا آوردید؟! اگه برای مصرف شخصی می خواهید بهتر نیست روی کامپیوتر شخصیتون اجراش کنید تا این همه دردسر نداشته باشید؟

لینک به دیدگاه

در در 16 مهر 1396 در 21:39، masih1994 گفته است :

داخل متن خطا ذکر شده و به خوبی راهنمایی کرده که چکار باید بکنید.

کافیه JDK نسخه 32 بیت رو هم نصب کنید. چون ظاهرا ویندوز سرور 64 بیت هست اما برای اجرای عملیات از 32 بیت استفاده می کنه.

شما نسخه 32 رو نصب کنید و در مسیری که در پاسخ قبل بهتون دادم، دقیقا یک متغیر برای پوشه اصلی JDK ایجاد کنید. اگر پوشه JDK رو به درستی انتخاب کنید مشکلی نخواهد بود.

ولی یک سوال اساسی، مشکل اندروید استدیو در کامپیوتر شخصیتون چی هست که روی ویندوز سرور بالا آوردید؟! اگه برای مصرف شخصی می خواهید بهتر نیست روی کامپیوتر شخصیتون اجراش کنید تا این همه دردسر نداشته باشید؟

خیلی ممنون از راهنماییتون

من به چند دلیل روی سرور مجازی اجاش کردم
1-میخوام گروهی روش کار کنیم پس برای این که د دسترس همه دوستام باشه رو سرور اجرا کردم
2-کامپیوتر شخصی خود نصب کردم نشد نمیدونم چرا ولی وقتی مشگلاتم رو اینجا گفتم بهم پاسخ داده نشد برای همین مجبور شدم رو سرور نصب کنم

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...