رفتن به مطلب

منوی سفارشی وردپرس

Configer

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید دوستان

یه سوال داشتم

من توی وردپرس بخش فهرست ها یه گزینه میخام بزارم که وقتی روش کلیک میشه بصورت خودکار صفحه بیاد پایین حالا نمیدونم برحسب پیکسل هست یا سانتی متر

به عنوان مثال من وسط سایت یه مطالبی گذاشتم میخام از فهرست بالای سایت وقتی که روش کلیک میشه صفحه خودکار بیاد پایین وروی اون به ایسته

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما.

یک افزونه به نام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هست که چنین کاری انجام میده . به این صورت که یک لینک توسط این افزونه در فهرست ها اضافه می کنید، سپس یک ID براش تعریف می کنید. حالا همون ID رو باید در عنصری که قصد دارید بعد از کلیک به اون ناحیه اسکرول بشه ، وارد کنید. به این ترتیب عنصر در هر اندازه از صفحه نمایش، در هر مکانی باشه، برای کاربر نمایش داده میشه.

همین کارو میشه با کدنویسی هم انجام داد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به خوبی توضیح داده شده و فکر نکنم نیازی به ترجمه فارسی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در در 12 مهر 1396 در 12:47، masih1994 گفته است :

درود بر شما.

یک افزونه به نام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. هست که چنین کاری انجام میده . به این صورت که یک لینک توسط این افزونه در فهرست ها اضافه می کنید، سپس یک ID براش تعریف می کنید. حالا همون ID رو باید در عنصری که قصد دارید بعد از کلیک به اون ناحیه اسکرول بشه ، وارد کنید. به این ترتیب عنصر در هر اندازه از صفحه نمایش، در هر مکانی باشه، برای کاربر نمایش داده میشه.

همین کارو میشه با کدنویسی هم انجام داد.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. به خوبی توضیح داده شده و فکر نکنم نیازی به ترجمه فارسی داشته باشه.

توی فهرست ها نشد اضافه کنم خیلی درهم برهمه

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

اگر با افزونه نتونستید، سعی کنید یک بخش با ID مشخص توسط اون مقاله ای که لینک کردم در فایل قالبتون ایجاد کنید و اینکارو به صورت دستی با ویرایش فایل های قالب انجام بدید.

اگر خواستید در فهرست به یک لینک، ID بدید می تونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

کلا افزونه هارو خیلی پیچیده کردن نمیشه باهاشون کار کرد

توی اون سایتی که ادرس داده بودید برای اموزش کد جاوا اسکریپت داره اونو کجا باید جاگذاری بشه؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Configer گفته است :

کلا افزونه هارو خیلی پیچیده کردن نمیشه باهاشون کار کرد

توی اون سایتی که ادرس داده بودید برای اموزش کد جاوا اسکریپت داره اونو کجا باید جاگذاری بشه؟

کدهای رو باید داخل فایل های قالب استفاده کنید.

معمولا افزونه هایی که پیچیده هستند یک بخش Documentation (مستندات یا آموزش) دارند.

لینک به دیدگاه

متاسفانه حل نشد

اگه کسی هست این کارو انجام بده (باهزینه-بی هزینه)دسترسی بدم زحمتشو بکشه

لینک به دیدگاه

در در 12 مهر 1396 در 10:27، Configer گفته است :

سلام خسته نباشید دوستان

یه سوال داشتم

من توی وردپرس بخش فهرست ها یه گزینه میخام بزارم که وقتی روش کلیک میشه بصورت خودکار صفحه بیاد پایین حالا نمیدونم برحسب پیکسل هست یا سانتی متر

به عنوان مثال من وسط سایت یه مطالبی گذاشتم میخام از فهرست بالای سایت وقتی که روش کلیک میشه صفحه خودکار بیاد پایین وروی اون به ایسته

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام. فکر کنم چیزی که میخوای لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .  من این کار رو با تعریف کردن یه آی دی خاص از طریق صفحه ساز ویژوال کامپوزر و اضافه کردن آی دیش به منو انجام دادم. اگه پوسته ت ساپورتش میکنه می توتی ازش استفاده کنی

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...