رفتن به مطلب

تغییر قالب سایت

AmiRoo

پست های پیشنهاد شده

درود ,دوستان می خوام قالب سایت وردپرس تغییر بدم...

چند تا مشکل هست ممنون میشم راهنمایی کنید

1- درحال حاظر تعداد خیلی زیادی مطلب(فقط عکس) روی سایت هست

2-قالبی که می خوام نصب کنم ,نصب اسان هست(روی یک وردپرس نصب کنم,بعد از آن اکسپرت کنم ازش؟)

3- درحال حاظر قالب من,تصاویر بر روی نوشته ها هست. اما قالبی که می خوام استفاده کنم توی  قسمت نمونه کار قرار میگیره !

میشه نوشته هارو به نمونه کار انتقال داد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

"نوشته" ، "برگه" ، "نمونه کار" و... همه ی اینها "پست تایپ" هستن.

شما با لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. میتونید پست تایپ مطالبتون رو تغییر بدید.

اما توصیه میکنم از بسته ی نصبی قالب ها  (نصب آسان) استفاده نکنید. وردپرس یک ابزار متن باز هست ، هر کس میتونه به شیوه ای اون رو کانفیگ کنه ، بهتر این هست که شما وردپرس رو خودتون از سایت رسمیش دانلود ، نصب و کانفیگ کنید ، بعد فایل های اصلی قالب رو از طریق استاندارد نصب کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...

ممنون دوستان با کمک افزونه بالا مشکلم رفع میشه

اما مشکل جدید اینجاست که تعداد پست های خیلی زیاده ,یعنی اگر بخوان دونه دونه انجام بدم این کارو نمیشه

راحلی هست همه با هم یا حداقل بر اساس دسته بندی انتقال بدم

لینک به دیدگاه

درود.

یک افزونه برای انتقال دسته جمعی مطالب هست به نام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که آخرین آپدیتش مربوط به 3 سال پیش هست و تضمینی نیست که هنوز هم به خوبی کار کنه. ولی خب داخل مخزن وردپرس به راحتی قابل دسترس هست و تست کردنش خالی از لطف نیست.

روش دیگه ای که میشه ازش استفاده کرد، استفاده از PHPMyAdmin هست که یخورده دردسر داره. از همین افزونه استفاده کنید ببینید جوابگوی نیازتون هست یا خیر

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Masih گفته است :

درود.

یک افزونه برای انتقال دسته جمعی مطالب هست به نام لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. که آخرین آپدیتش مربوط به 3 سال پیش هست و تضمینی نیست که هنوز هم به خوبی کار کنه. ولی خب داخل مخزن وردپرس به راحتی قابل دسترس هست و تست کردنش خالی از لطف نیست.

روش دیگه ای که میشه ازش استفاده کرد، استفاده از PHPMyAdmin هست که یخورده دردسر داره. از همین افزونه استفاده کنید ببینید جوابگوی نیازتون هست یا خیر

تشکر متاسفانه نتوانستم کار کنم باهاش...

همرو تست کردم نشد

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...