رفتن به مطلب

درخواست فارسی کردن اسکریپت fixbook درخواست فارسی کردن اسکریپت fixbook

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

ببخشید من اسکریپت fix book رو دانلود کردم با فریم فروک نوشته شده و هر کاری می کنم سورس نوشته هاشو پیدا نمی کنم که فارسی کنم اگه کسی راهنمایی کنه یا فارسی بکنه ممنون می کنم با هزینه 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

به انجمن های 20 اسکریپت خوش آمدید!

فایل های زبان این اسکریپت در 2 مکان قرار دارند که هر کدام از اینها برای فارسی سازی قسمتی از اسکریپت استفاده میشن:

در پوشه های system و application یک پوشه به نام language وجود داره که داخلش فایل های زبان این اسکریپت هست. فایل های زبان در این اسکریپت به فرمت PHP هستند و باید با نوت پد باز بشن. برای سهولت در ترجمه در فایل های PHP از نرم افزار NotePad++ استفاده کنید.

• Like 5
لینک به دیدگاه

• 6 ماه پیش ...

با سلام ببخشید این حروف فارسی هم پشتیبانی نمی کنه یعنی فارسی که تایپ می کنی بهم ریختس و فقط یک سری اعداد و حروف نشون می ده

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، vistaweb گفته است :

با سلام ببخشید این حروف فارسی هم پشتیبانی نمی کنه یعنی فارسی که تایپ می کنی بهم ریختس و فقط یک سری اعداد و حروف نشون می ده

درود.

اگه ترجمه های فایل زبان منظورتونه، باید دقت داشته باشید که بعد از اینکه فایل رو ترجمه کنید، Encoding فایل رو روی UTF-8 قرار بدید.

اگر کلمات ذخیره شده در دیتابیس ناخوانا هستند، دیتابیس رو روی General_ci یا UTF-8 قرار بدید.

• Like 4
لینک به دیدگاه

• 3 ماه پیش ...
در در 26 فروردین 1397 در 19:50، Masih گفته است :

درود.

اگه ترجمه های فایل زبان منظورتونه، باید دقت داشته باشید که بعد از اینکه فایل رو ترجمه کنید، Encoding فایل رو روی UTF-8 قرار بدید.

اگر کلمات ذخیره شده در دیتابیس ناخوانا هستند، دیتابیس رو روی General_ci یا UTF-8 قرار بدید.

سلام دوباره بازم همین کارو کردن این طوربی نشون می ده 

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته پیش...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...