رفتن به مطلب

مشکل در استفاده از تم بسیار زیبای CeeVee در حالت راست چین

r.bastani

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من تم زیبای CeVee رو برای سایتم تهیه کردم. در نسخه انگلیسی هیچ مشکلی وجود ندارد؛ اما وقتی میخواهم از آن برای قسمت فارسی سایتم استفاده کنم با مشکل مواجه میشم. چه راهکاری برای حل مشکل وجود دارد؟ در سایت نوشته شده بود که این تم دارای استایل RTL هم هست؛ اما گویا مشکلی در این خصوص وجود دارد.

با تشکر.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

لطف کنید همراه با جزئیات مشکلاتی که وجود داره رو لیست کنید تا بهتر بتونیم کمک کنیم.

همچنین اگر این قالب رو به صورت آنلاین نصب کردید، لینک سایتتون رو بدید تا بررسی کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام

متشکر از توجهتون. تم رو در آدرس students.sbu.ac.ir/r.bastani به صورت انگلیسی نصب کردم و همون طور که میبینید مشکل خاصی نداره؛ اما در نسخه فارسیش students.sbu.ac.ir/r.bastani/fa با مشکل مواجه هستم و اصلا صفحه به هم میریزه.

وقتی داشتم وب گردی میکردم همین تم رو نسخه فارسیش رو دیدم. ( nariasoft.ir/ceevee) بدون هیچ مشکلی کار میکنه؛ اما نمیدونم چرا برای من نسخه فارسیش به هم میریزه.

لینک به دیدگاه

چون نسخه ی فارسی که شما استفاده می کنید، در واقع فارسی نیست و بخش های قالب برای استفاده در راستچین بهینه نشده. در خصوص این قالب، ما باید بخش عناصر رنگی صفحه خانگی رو چپ چین کنیم، سپس بخش های داخلی رو راستچین.

برای چپ چین کردن و نمایش دادن عناصر ذکر شده، در صفحه اصلی سایتتون، در نوار بالای وردپرس ، "شخصی سازی" رو بزنید و در گزینه "استایل CSS سفارشی" کد زیر رو اضافه و ذخیره کنید:

body.no_custom_scroll #mid, #mid #content {
    direction: ltr;
}

سپس مابقی بخش ها رو راستچین کنید و در صورت عدم نمایش یک قسمت، خاصیت چپ چین رو روی اون اعمال کنید.

در نسخه هایی که در حال فروش هست، به احتمال قوی چنین مشکلاتی رفع شده اند.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

چون نسخه ی فارسی که شما استفاده می کنید، در واقع فارسی نیست و بخش های قالب برای استفاده در راستچین بهینه نشده. در خصوص این قالب، ما باید بخش عناصر رنگی صفحه خانگی رو چپ چین کنیم، سپس بخش های داخلی رو راستچین.

برای چپ چین کردن و نمایش دادن عناصر ذکر شده، در صفحه اصلی سایتتون، در نوار بالای وردپرس ، "شخصی سازی" رو بزنید و در گزینه "استایل CSS سفارشی" کد زیر رو اضافه و ذخیره کنید:

body.no_custom_scroll #mid, #mid #content {
    direction: ltr;
}

سپس مابقی بخش ها رو راستچین کنید و در صورت عدم نمایش یک قسمت، خاصیت چپ چین رو روی اون اعمال کنید.

در نسخه هایی که در حال فروش هست، به احتمال قوی چنین مشکلاتی رفع شده اند.

خیلی ممنون. بله با اضافه کردن کد مذکور مشکل بر طرف شد.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...