رفتن به مطلب

مشکلات متعدد و سوالات زیاد

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید به همگی

سوالات مربط به وردپرس_ووکامرس هستش

من افزونه یوزرپرو رو نصب کردم ولی وقتی هرکاربر میخواد ثبت نام بکنه میگه:

شما از ورژن رایگان پلاگین یوزر پرو استفاده می کنید.اگر شما این پلاگین را خریداری کرده اید،لطفا کد خرید خود را برای فعال سازی کامل پلاگین وارد کنید.شما می توانید کد خرید خود را از اینجا وارد کنید.

برای اینکه این پیغام نیاد چیکار کنم!!!

------------------------------------

قبلا تست میکردم که محصول سفارش بدم اسم استان رو میاورد ولی الان فقط فرم رو میاره و نمیشه استان و شهر رو انتخاب کرد یعنی خالیه و سفارش ثبت نمیشه

ولی واسه کشورهای دیگه اینطوری نیست

---------------------------------

بعد از ثبت سفارش,سفارش توی پنل مدیریت ثبت میشه اما بعد از ثبت سفارش به صفحه *سبد خرید*انتقل داده میشه و این اخطار رو میاره

تا هنگامی که سبد خرید شما خالی باشد تکمیل سفارش در دسترس نیست.

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.

البته یه ضفحه جانبی داشت افزونه حساب کاربری که آدرسش اینجوری بود

site.com/حساب کاربری

یه کد درونش بود به این صورت

woocomres_.....

این رو حذف کردم چه جوری این کد رو پیدا کنم؟

این درحالی هستش سفارش ثبت شده در پنل مدیریت

--------------------------------------------------------------------------------------------

افزونه ای هستش مطمئن واسه ثبت سفارش؟؟؟؟که شاهد چنین مشکلی نباشم!یا این مشکل رو چه جوری حل کنم؟

یه افزونه معرفی کنید که کاربر بعد ثبت نام توی سایت بتونه لیست سفارشهاش رو ببینه

خدایی از دست این ووکامرس خسته شدم چقدر سخته!قبلا اسکریپت تومیتوکارت رو خدایی نصب کردم حرف نداره و الانم راضی

لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

نقل قول

شما از ورژن رایگان پلاگین یوزر پرو استفاده می کنید.اگر شما این پلاگین را خریداری کرده اید،لطفا کد خرید خود را برای فعال سازی کامل پلاگین وارد کنید.شما می توانید کد خرید خود را از اینجا وارد کنید.

برای اینکه این پیغام نیاد چیکار کنم!!!

اگر نسخه نال شده استفاده می کنید، کد فعالسازی رو یک کد دلخواه وارد کنید. مثلا mlove !!

اما اگر نسخه اورجینال نصب کنید، نیاز هست تا کدفعالسازی که فروشنده بهتون داده رو وارد کنید.

نقل قول

قبلا تست میکردم که محصول سفارش بدم اسم استان رو میاورد ولی الان فقط فرم رو میاره و نمیشه استان و شهر رو انتخاب کرد یعنی خالیه و سفارش ثبت نمیشه

ولی واسه کشورهای دیگه اینطوری نیست

اکثر اوقات این مشکل به دلیل اختلالات قالب و افزونه رخ میده. اگر این مشکل همچنان ادامه داشت ، می تونید فرم سفارش محصول رو شخصی سازی کنید.

افزونه ای پیوست کردم براتون به نام WooCommerce Admin Custom Order Fields نسخه 1.9.1 که می تونید فیلدهای سفارش رو خودتون تعیین کنید و فیلدهایی که احتیاج نیست رو نمایش ندیدو می تونید یک لیست از استان ها تعیین کنید و یک فیلد متنی هم برای شهر در نظر بگیرید که خود مشتری بتونه آدرس و نام شهر رو وارد کنه.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

نقل قول

یه کد درونش بود به این صورت

woocomres_.....

این رو حذف کردم چه جوری این کد رو پیدا کنم؟

این درحالی هستش سفارش ثبت شده در پنل مدیریت

شورتکدهایی که برای 4 برگه پیش فرض ووکامرس استفاده شده :

• [woocommerce_cart] : برگه سبد خرید
  • [woocommerce_checkout] : برگه تکمیل سفارش
  • [woocommerce_order_tracking] : برگه پیگیری سفارش
  • [woocommerce_my_account] : برگه حساب کاربری

نقل قول

افزونه ای هستش مطمئن واسه ثبت سفارش؟؟؟؟که شاهد چنین مشکلی نباشم!یا این مشکل رو چه جوری حل کن

ثبت سفارش در افزونه ووکامرس به یک صورت هست و شما نمی تونید یک افزونه برای سفارش رو جایگزین اون کنید. ولی افزونه های جانبی یا همون Addon رو می تونید برای ثبت سفارش ووکامرس استفاده کنید. یکی از اونها رو در بالا پیوست کردم.

مابقی افزونه ها فقط می تونن امکاناتی رو از فرم ثبت سفارش کم و زیاد کنند.

البته اگه اسکریپت تمیتو که فرمودید می تونه تمامی چیزهایی که می خواهید رو بهتون ارائه کنه، می تونید از اون استفاده کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد

افزونه اضافه کردن هزینه پستی وجود داره؟

مثلا محصولاتی که من میزارم میانگین هزینه پستیشون10تمنه(فکرکنم)واسه اینکه به قیمتxمحصول 10تمن اضافه بشه چه افزونه ای رو باید نصب کنم؟

یعنی افزونه ارسال هزینه پستی...

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

وارد "پیشخوان > ووکامرس > تنظیمات > ارسال > منطقه حمل و نقل" بشید . در اینجا ووکامرس به شما امکان تعیین هزینه های پستی بر اساس محل و آدرس فروشنده رو میده . چند روش تعیین نرخ هم دارید مثل نرخ ثابت ، رایگان و محلی . البته اگه هزینه های متغیر نیاز داشته باشید ، افزونه Table Rate Shipping رو باید استفاده کنید.

پس از فعالسازی این افزونه ، در همین مسیری که گفتم ، به مابقی گزینه ها هنگام ساختن منطقه حمل و نقل جدید، گزینه Table Rate اضافه خواهد شد که می تونید تنظیمات هزینه های پستی رو به صورت متغیر انجام بدید.

نسخه 4.0.2 افزونه رو براتون پیوست کردم (این افزونه نال شده هست).

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. نرخ های پست بر اساس مناطق و وزن محصول رو هم می تونید لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. پیدا کنید. ( لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. )

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...