رفتن به مطلب

قرار دادن فونت در قالب وردپرس

ghorbanih91

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه فونت رو میخوام توی قالب ووهو بزارم.فونت رو کپی میکنم دستور فونت فیس رو هم قرار میدم اما فونت نشون داده نمیشه.

کسی هست یه نگاهی بندازه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 14 ساعت قبل، wwwha گفته است :

سلام عزیز لینک بدید.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

درود.

مشکلات این چنینی عموما از اشتباهات در آدرس دهی فایل فونت در دستور Font-Face و یا اضافه کردن نام فونت جدید به Font-Family هست.

مدت ها بود تصمیم داشتم یک آموزش کلی برای افزودن فونت به قالب وردپرس رو آموزش بدم، که با دیدن تاپیک شما تصمیم گرفتم یک مقاله آموزشی بنویسم که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . سطح این مقاله مبتدی هست. یعنی از 0 تا 100 نوشته شده.

شما باید در مسیر فونت در Font-Face دقت کنید.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، reza153 گفته است :

افزونه های تغیر فونت کارتون رو راه ننداخت >؟

نصب کردم افزونه تغییر فونت رو اما بازم بعضی قسمت ها فونتش همونه.الان منو اصلی فونتش تغییر نکرده.

در 2 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود.

مشکلات این چنینی عموما از اشتباهات در آدرس دهی فایل فونت در دستور Font-Face و یا اضافه کردن نام فونت جدید به Font-Family هست.

مدت ها بود تصمیم داشتم یک آموزش کلی برای افزودن فونت به قالب وردپرس رو آموزش بدم، که با دیدن تاپیک شما تصمیم گرفتم یک مقاله آموزشی بنویسم که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . سطح این مقاله مبتدی هست. یعنی از 0 تا 100 نوشته شده.

شما باید در مسیر فونت در Font-Face دقت کنید.

آدرسی رو هم چک کردم.اما این قالب (woohoo) یکم فرق میکنه انگار.

لینک به دیدگاه

ظاهرا فایل استایلی که برای قالبتون اجرا میشه (فایل اصلی) در مسیر زیر هست :

wp-content/themes/woohoo/css/style.css

شما طبق اون مقاله ای که لینکشو دادم، فونت رو در پوشه css اضافه کنید و دستور Font-Face رو در این فایل قرار بدید. سپس Font-Family ها رو تغییر بدید.

با قالبی که فرمودید کار نکردم ولی اگر روش افزونه یا روش افزودن فونت شخصی به قالب از طریق پنل تنظیمات (در صورت وجود) جوابگو نبود، به صورت دستی فونت رو از طریق مقاله ای که دادم به قالبتون اضافه کنید.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...