رفتن به مطلب

سایت فروش کتاب

reza153

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان قصد راه اندازی یه سایت فروش کتاب داشتم

بنظرتون چه قالبی مناسب این کار هست دوستانی که با وردپرس انجام دادن لطفا کمک کنن هزینه هم پرداخت میشه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

شما می تونید از وردپرس استفاده کنید. افزونه های EDD و ووکامرس می تونند مورد استفاده قرار بگیرند.

اگه کتاب ها PDF هستند و قابل دانلود هستند می تونید از EDD یا ووکامرس استفاده کنید که هر دو مناسب این کار هستند. ولی اگه کتاب های واقعی منظورتونه ، از ووکامرس استفاده کنید.

در پی اون قالب های مختلفی هم برای EDD و ووکامرس وجود داره که تماما برای موضوع شما مناسب هست.

هر چند قالب هایی هم وجود داره که اختصاصا برای فروش کتاب هست که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . شما یا می تونید از طراح نسخه اورجینال رو بخرید یا در اینترنت دنبال نسخه نال شدشون باشید.

خودتون هم می تونید سایتتون رو راه اندازی کنید. نیازی به پرداخت هزینه اضافه هم ندارید. یعنی همون زحمت نصب و راه اندازی وردپرس و نصب قالب رو خودتون بکشید و 100 تا 150 تومن هم پیاده نشید!! 

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود.

شما می تونید از وردپرس استفاده کنید. افزونه های EDD و ووکامرس می تونند مورد استفاده قرار بگیرند.

اگه کتاب ها PDF هستند و قابل دانلود هستند می تونید از EDD یا ووکامرس استفاده کنید که هر دو مناسب این کار هستند. ولی اگه کتاب های واقعی منظورتونه ، از ووکامرس استفاده کنید.

در پی اون قالب های مختلفی هم برای EDD و ووکامرس وجود داره که تماما برای موضوع شما مناسب هست.

هر چند قالب هایی هم وجود داره که اختصاصا برای فروش کتاب هست که لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. . شما یا می تونید از طراح نسخه اورجینال رو بخرید یا در اینترنت دنبال نسخه نال شدشون باشید.

خودتون هم می تونید سایتتون رو راه اندازی کنید. نیازی به پرداخت هزینه اضافه هم ندارید. یعنی همون زحمت نصب و راه اندازی وردپرس و نصب قالب رو خودتون بکشید و 100 تا 150 تومن هم پیاده نشید!! 

موفق باشید.

سلام و خسته نباشید بسیار ممنون از پاسختون

به نظرتون مناسب ترین استایل برا این کار چی میتونهه باشه میخام از ووکامرس استفاده کنم

لینک به دیدگاه

یکی از این قالب ها Bookie هست . استایل خاص فروش کتاب داره و زیبا و جذاب هم هست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   |   لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. (نسخه 1.2.1)

یه قالب دیگه هست به نام BookStore که این هم زیبا هست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   |   لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. (نسخه 1.2)

با عرض شرمندگی به دلیل محدود بودن حجم ، نمی تونم دانلود و آپلود مجدد کنم براتون، ولی لینک های بالا رو تست کردم ، به خوبی می تونید دانلود کنید.

هر دوی اینها مناسب هستند، به سلیقه خودتون یکی از اینا رو انتخاب و استفاده کنید. اگر زیبایی و سادگی و امکانات براتون مهمه ، از قالب اول ، اگه امکانات و شلوغی سایت و جذابیت مهمه براتون، قالب دوم رو استفاده کنید.

به نظر من قالب اول می تونه جوابگو باشه ولی باز خودتون تصمیم بگیرید.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

یکی از این قالب ها Bookie هست . استایل خاص فروش کتاب داره و زیبا و جذاب هم هست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   |   لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. (نسخه 1.2.1)

یه قالب دیگه هست به نام BookStore که این هم زیبا هست.

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.   |   لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. (نسخه 1.2)

با عرض شرمندگی به دلیل محدود بودن حجم ، نمی تونم دانلود و آپلود مجدد کنم براتون، ولی لینک های بالا رو تست کردم ، به خوبی می تونید دانلود کنید.

هر دوی اینها مناسب هستند، به سلیقه خودتون یکی از اینا رو انتخاب و استفاده کنید. اگر زیبایی و سادگی و امکانات براتون مهمه ، از قالب اول ، اگه امکانات و شلوغی سایت و جذابیت مهمه براتون، قالب دوم رو استفاده کنید.

به نظر من قالب اول می تونه جوابگو باشه ولی باز خودتون تصمیم بگیرید.

قالب اولی رو پسندیدم فقط فارسی سازیش رو مشکل دارم به نظرتون خودم شروع به فارسی سازی و راست چین کردنش بکنم چقدر زمان میبره ؟

لینک به دیدگاه

فارسی سازی بستگی به تخصص و تسلط خودتون به زبان انگلیسی داره . با نرم افزار poEdit هم که کار کرده باشید ، به راحتی نهایتا تا یک روز بتونید کاملا فارسی کنید. البته اگه نیاز داشته باشید هر خط ترجمه رو در مترجم گوگل یا ابزارهای مترجم آنلاین ، ترجمه کنید، مدت زمان بیشتری نیاز داره.

چون این قالب رو استفاده نکردم، دقیقا نمیدونم اگر در وردپرس فارسی (راستچین) نصب و راه اندازی بشه، چه قسمت هایی از قالب به صورت خودکار راستچین بشن. اما ابتدا روی لوکال هاست نصب کنید قالب رو تا بتونید هم فارسی سازیش رو انجام بدید هم راستچین سازی رو با سرعت بیشتری انجام بدید.

برای راستچین سازی هم نمیشه زمان مشخصی تعیین کرد. بعضی از قالب ها زمانی که خود وردپرس اونها رو مجبور به اجرا در حالت راستچین بکنه، خیلی از چیزهاشون راستچین میشن ولی بعضی از بخش ها هم هستند که استایل مشخص و ثابتی دارند و صرفا وارد شدن rtl به سورس سایت توسط وردپرس فارسی، نمی تونه اونها رو راستچین کنه. مثلا استایل هایی که از position : absolute استفاده می کنند و مقدار right یا left و top و bottom مشخصی دارند، برای راستچین سازی باید مقادیر left و right رو تغییر داد که وردپرس فارسی در حالت عادی توانایی اعمال راستچین روی اینگونه خاصیت ها رو نداره.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه پیش ...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...