رفتن به مطلب

مشکل در خروجی گرفتن در apk

ajkba

پست های پیشنهاد شده

سلام من وقتی میخوام خروجی apk بگیرم با این ارور در اندروید استدیو مواجه میشوم لطفا کمک کنید

6ljo_ashampoo_snap_2017.09.17_12h52m39s_

لطفا کمک کنید و بگید چطوری این ارور رو رفع کنم

ممنون کمک

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

شما JDK رو نصب کردید روی سیستمتون ؟ اگه آخرین نسخه JDK رو داشته باشید که با معماری ویندوزتون سازگار باشه (یعنی همون 32 بیت یا 64 بیت) ، مشکلی از این بابت نباید باشه.

هر چند اندروید استدیو به صورت Embed شده یک JDK داره ولی نیاز هست تا JDK نصب بشه و مسیر پوشه به تنظیمات اندروید استدیو داده بشه. چون اگر معماری ویندوزتون 32 بیت باشه ، نمی تونید JDK Emdeb شده رو استفاده کنید!

1. آخرین نسخه JDK بر اساس معماری ویندوزتون رو لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .
  2. فایل دانلود شده رو نصب کنید و محل قرار گیری پوشه JDK رو کپی برداری کنید که کجاست.
  3. نرم افزار اندروید استدیو رو باز کنید، به مسیر File->Project Structure->SDK Location رفته و پوشه JDK رو که نصب کردید انتخاب کنید. دقت کنید از بخش مکان SDK پوشه JDK رو انتخاب کنید.

اگر مشکلتون رفع نشد این کارو بکنید:

1. به File -> Project Structure برید. تیک گزینه Use embedded JDK رو بردارید و آدرس پوشه اصلی JDK که نصب کردید رو انتخاب کنید.
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود.

شما JDK رو نصب کردید روی سیستمتون ؟ اگه آخرین نسخه JDK رو داشته باشید که با معماری ویندوزتون سازگار باشه (یعنی همون 32 بیت یا 64 بیت) ، مشکلی از این بابت نباید باشه.

هر چند اندروید استدیو به صورت Embed شده یک JDK داره ولی نیاز هست تا JDK نصب بشه و مسیر پوشه به تنظیمات اندروید استدیو داده بشه. چون اگر معماری ویندوزتون 32 بیت باشه ، نمی تونید JDK Emdeb شده رو استفاده کنید!

1. آخرین نسخه JDK بر اساس معماری ویندوزتون رو لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است. .
  2. فایل دانلود شده رو نصب کنید و محل قرار گیری پوشه JDK رو کپی برداری کنید که کجاست.
  3. نرم افزار اندروید استدیو رو باز کنید، به مسیر File->Project Structure->SDK Location رفته و پوشه JDK رو که نصب کردید انتخاب کنید. دقت کنید از بخش مکان SDK پوشه JDK رو انتخاب کنید.

اگر مشکلتون رفع نشد این کارو بکنید:

1. به File -> Project Structure برید. تیک گزینه Use embedded JDK رو بردارید و آدرس پوشه اصلی JDK که نصب کردید رو انتخاب کنید.

سلام مشگل حل نشد
من فایل jdk رو دانلود و نصب کردم بعد مسیرشو به اندروید استدیو معرفی کردم و وقتی ok زدم اندروید استدیو بسته شد و حالا حر بار که سعی میکنم اندروید استدیو رو  اجرا کنم با ارور زیر روبه رو میشم

vw19_ashampoo_snap_2017.09.20_21h00m34s_

لطفا کمک

لینک به دیدگاه

درود مجدد.

حتما پوشه اشتباهی رو انتخاب کردید! چون این کاری که گفتم تست شده قبلا و همچنین همین خطا رو به دلیل اشتباه دادن پوشه JDK قبلا کاربرا گزارش کردن.

در متن پنجره باز شده هم به همین نکته اشاره شده. به آدرسی که در متن پنجره گفته شده برید و مسیر درست JDK رو به برنامه معرفی کنید.

دقت داشته باشید در متن پنجره نوشته شما باید از نسخه 32 بیتی JDK استفاده کنید. اگر 64 بیت دانلود کردید ، مجددا مشکل خواهید داشت.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، masih1994 گفته است :

درود مجدد.

حتما پوشه اشتباهی رو انتخاب کردید! چون این کاری که گفتم تست شده قبلا و همچنین همین خطا رو به دلیل اشتباه دادن پوشه JDK قبلا کاربرا گزارش کردن.

در متن پنجره باز شده هم به همین نکته اشاره شده. به آدرسی که در متن پنجره گفته شده برید و مسیر درست JDK رو به برنامه معرفی کنید.

دقت داشته باشید در متن پنجره نوشته شما باید از نسخه 32 بیتی JDK استفاده کنید. اگر 64 بیت دانلود کردید ، مجددا مشکل خواهید داشت.

موفق باشید.

در ارور گفته شده به مسیر   coputer\system propertis\System settings\environment variables برید ولی من تونستم نیمی از مسیر رو پیدا کنم
یعنی فقط تا coputer\system propertis رفتم و System settings رو پیدا نمیکنم.
وقتی به coputer\system propertis رفتم با شکل زیر روبه رو شدم

q5h4_ashampoo_snap_2017.09.21_10h30m35s_

ولی System settings  رو پیدا نمیکنم
آیا مسیر رو درست رفته ام

لینک به دیدگاه

شما باید مسیر رو از از تنظیمات environment variables  تعریف کنید که باید موقع نصب اتدیو این کارو میکردید ادونس ستینگ رو بزنید اونجاست

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...