رفتن به مطلب

مشکل افزونه چند فروشندگی دکان

DelerRH

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان  من افزونه دکانو نصب کردم اما وقتی دکمه فعال شدنشد میزنم پیغام زیرو میده

Warning: require_once(/home/abidarg1/public_html/wp-content/plugins/dokan-lite/includes/functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/abidarg1/public_html/wp-content/plugins/dokan-lite/dokan.php on line 186

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/abidarg1/public_html/wp-content/plugins/dokan-lite/includes/functions.php' (include_path='.:/opt/alt/php56/usr/share/pear:/opt/alt/php56/usr/share/php') in /home/abidarg1/public_html/wp-content/plugins/dokan-lite/dokan.php on line 186

چیکار کنم لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

طبق متن خطا، ظاهرا مشکل از عدم فراخوانی فایل functions.php واقع در پوشه includes است.

ابتدا بررسی کنید که این فایل در مسیر ذکر شده وجود داشته باشد.

در صورتی که فایل وجود داشت ، و چون در متن خطا اشاره به تابع require_once شده ، به احتمال زیاد مشکل از خود این تابع است.

وارد فایل dokan.php واقع در پوشه افزونه بشید و در خط 186 یا بعد و قبلش ، دنبال چنین کدی بگردید :

require_once __DIR__ . '/includes/functions.php';

اگر دقیقا چنین کدی پیدا کردید که require_once __DIR در ابتداش قرار داشت ، باید بدونید که این تابع تنها در نسخه PHP 5.3 قابل استفاده هست. اگر نسخه PHP هاستتون بالاتر باشه باید بجای کد بالا ، از کد زیر استفاده کنید:

require_once dirname(__FILE__). '/includes/functions.php';

تست کنید نتیجه رو اعلام کنید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...