رفتن به مطلب

افزونه های مربوط با edd داریم؟

sir-mahan

پست های پیشنهاد شده

سلام ، قالب ساتش رو از محمد فامو خریدم ولی خب با افزونه ایزی دیجیتال دانلود سازگاره فقط .. ایزی دیجیتالم نسبت به ووکامرس هیچ امکاناتی نداره ، نه بقیه میتونن فروشگاه بزنن و نه میشه همکاری در فروش کنن ، کلا افزونه مرتبط باهاش نیست؟! کسی میشناسه؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ، قالب ساتش رو از محمد فامو خریدم ولی خب با افزونه ایزی دیجیتال دانلود سازگاره فقط .. ایزی دیجیتالم نسبت به ووکامرس هیچ امکاناتی نداره ، نه بقیه میتونن فروشگاه بزنن و نه میشه همکاری در فروش کنن ، کلا افزونه مرتبط باهاش نیست؟! کسی میشناسه؟

• درود

• شما افزونه همکاری در فروش میخوائید یعنی الان بزرگوار ؟

لینک به دیدگاه

• درود

• شما افزونه همکاری در فروش میخوائید یعنی الان بزرگوار ؟

درود

کلا ی لیست از افزونه هایی که باهاش سازگارن ، ووکامرس کلی افزونه داره شانس من این نداره ، افزونه همکاری در فروش رو اگه دارین بدین

لینک به دیدگاه

درود

کلا ی لیست از افزونه هایی که باهاش سازگارن ، ووکامرس کلی افزونه داره شانس من این نداره ، افزونه همکاری در فروش رو اگه دارین بدین

• افزونه ی فوق برای edd پیشنهاد میشه

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

• افزونه ی فوق برای edd پیشنهاد میشه

• لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

امتحان کردم این افزونه رو فقط برای قالب های سازگار با ووکامرس و edd هستش ! قالب بنده فقط برای edd هست

لینک به دیدگاه

امتحان کردم این افزونه رو فقط برای قالب های سازگار با ووکامرس و edd هستش ! قالب بنده فقط برای edd هست

• خیر این نسخه روی تمامیه استایل های مربوط به edd پاسخگو هس

• و از طرفی edd افزوه ائی هس که در هر قالبی پاسخگو اس

لینک به دیدگاه

درود

افزونه های دیگر رو غیر فعال کنید آیا افرونه با افرونه ای دیگری تداخل دارد اگر خیر قالب رو با وردپرس پایین تر 4.7 بالا بیارید و تست کنید آیا باز افزونه مشکل دارد .

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...