رفتن به مطلب

افزونه بارگذاری خودکار تصاویر در متن با Auto Upload Images

پست های پیشنهاد شده

• مدیریت کل سایت

این افزونه توسط برنامه نویس ایرانی به نام آقای علی ساخته شده که بیشتر زمان هایی کاربرد دارد که می خواهیم تصاویری را از سایت های دیگری بدون اینکه دنگ و فنگ آپلود داشته باشیم به مطلبمان اضافه کنیم و بقیه کارها خودکار انجام شود. و یا زمان هایی که می خواهیم یک مطلب را در سایت یا وبلاگمان بازنشردهیم و حال آپلود کردن تک تک تصاویر مطلب را نداریم و باز هم این افزونه به ما کمک خواهد کرد.

درباره بازنشرهم این نکته را بگویم که کار بسیار خوبی است و باعث بیشتر دیده شدن یک متن می شود٬ منتهی یک شرط دارد که رعایت آن الزامی است و آن هم اشاره به منبع اصلی مطلب به همراه لینک مطلب است.

ویژگی ها:

• – بارگذاری خودکار تصاویر موجود در متن

نصب:

بعد از نصب و فعال سازی به صورت خودکار فعال می شود.

لینک دانلود:

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.                                                                

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ببخشید این افزونه مشکل چند تا انداختن عکس رو توی کتابخانه مثل cache images نداره که؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 سال پیش...

سلام به اساتید

چند تا افزونه هستن که میتونن تصاویر موجود در داخل پستها رو که در سایت های دیگه هستن تشخیص بدن و اتوماتیک یا با درخواست شما ایمپورت کنن به سرور خودتون.

تا چند وقت پیش همه این افزونه ها در سایت من درست کار میکردن.

منتهی اخیرا یه مشکلی پیش اومده. یه تصویر رو دو یا سه بار ایمپورت میکنه. اینجوری کلی تصویر تکراری تو سایت من ایجاد میشه که مطمئنا خوب نیست.

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه.

اپدیت جدیدی انجام ندادم و افزونه جدیدی هم نصب نکردم. (افزونه هایی که ممکن بود تو این موضوع دخالت کنن رو هم غیر فعال کردم.

چون همه اونها با هم چنین مشکلی دارند احساس میکنم مشکل باید از سایت خودم باشه.

ضمنا این رو هم بگم گاهی چنین مشکلی پیش میاد. یعنی یه بار درست رفتار میکنه و سری بعد ممکنه تکراری ایمپورت کنه.

ممنون میشم کمک کنید. واقعا برای سایت ما حیاتی این افزونه ها

لینک به دیدگاه

سلام به اساتید

چند تا افزونه هستن که میتونن تصاویر موجود در داخل پستها رو که در سایت های دیگه هستن تشخیص بدن و اتوماتیک یا با درخواست شما ایمپورت کنن به سرور خودتون.

تا چند وقت پیش همه این افزونه ها در سایت من درست کار میکردن.

منتهی اخیرا یه مشکلی پیش اومده. یه تصویر رو دو یا سه بار ایمپورت میکنه. اینجوری کلی تصویر تکراری تو سایت من ایجاد میشه که مطمئنا خوب نیست.

به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه.

اپدیت جدیدی انجام ندادم و افزونه جدیدی هم نصب نکردم. (افزونه هایی که ممکن بود تو این موضوع دخالت کنن رو هم غیر فعال کردم.

چون همه اونها با هم چنین مشکلی دارند احساس میکنم مشکل باید از سایت خودم باشه.

ضمنا این رو هم بگم گاهی چنین مشکلی پیش میاد. یعنی یه بار درست رفتار میکنه و سری بعد ممکنه تکراری ایمپورت کنه.

ممنون میشم کمک کنید. واقعا برای سایت ما حیاتی این افزونه ها

• پاسخ شما در تایپیک خودتون داده شده دوست عزیز که البته می تونید از این بخش هم پیگیر باشید موردی نخواهدد داشت

• Like 1
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...