رفتن به مطلب

اسکریپت whiz classifiel

Safirzadeh

پست های پیشنهاد شده

درود .

فایل زبان ترجمه شده رو در مکان مخصوص به خود در فایل های اسکریپت قرار بدید سپس داخل پنل مدیریت زبان پیش فرض را انتخاب کنید .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فایل زبانش توی کدوم قسمت هست؟

میشه بررسی کنید بعد راهنمایی کنید چون از چندین زبان هست و کلی کار کردم ولی نشد

لینک به دیدگاه

پنل مدیریت زبان رو انتخاب میکنم ولی تاثیری نداره

روی لوکال هاست با نرم افزار xampp تست کردم

لینک به دیدگاه

روی لوکال تست نشده توسط بنده ببینم پاسخگو هست یا خیر . چون برخی از امکانات اسکریپت ها روی لوکال هاست قابل اجرا نیست . اسکریپت های ساده یا اسکریپت های کاملا سازگار رو باید روی لوکال تست کنید . لوکال رو بیشتر توسعه دهنده ها استفاده می کنند . نوع کاردهی یک اسکریپت رو نمیشه روی لوکال بررسی و تایید کرد .

اما اگر داخل پنل تنظیمات ، گزینه ای برای انتخاب زبان پیش فرض وجود داشته باشه ، و از طرف دیگه ، اگه داخل اسکریپت پوشه ای برای فایل های زبان هم موجود باشه ، دو فرض میره :

1. مشکل عدم اعمال شدن زبان انتخابی ، ناشی از نصب بودن روی لوکال هست .

2. مشکل از نام فایل زبان یا فرمت های انتخابی هست (برخی از اسکریپت ها ، پیش از پسوند فایل زبان یک عبارت خاص را می طلبند . برای مثال : myscript-fa_IR.po یا myscript-fa_IR.php و ... اما برخی هم بدون پیشوند هستند : fa_IR.po یا fa_IR.php )

البته امکان اینکه سایت قابلیت کش کردن داشته باشه هم هست . اگر این امکان باشه ، بعد از هر تغییری باید کش اسکریپت رو از پنل مدیریت پاکسازی کنید تا تغییرات قابل دید بشه .

لینک به دیدگاه

فایل های زبان مربوط به نرم افزار poedit نمیباشند ؛ یعنی ممکنه که روی هاست واقعی بدون مشکل اجرا بشه؟

اگر تست کنید اسکریپتش رو ممنونتون میشم

لینک به دیدگاه

در مسیر system\language اسکریپت ، یک پوشه ی english هست که داخلش چندین فایل php هست .

از پوشه ی english توی همون مسیر یک کپی بگیرید و اسمش رو نام زبان مورد نظرتون بزارید .

برای مثال : farsi

و فایل هایی که داخل پوشه ی english بودن رو داخل farsi هم باید قرار داده باشید .

حالا شروع کنید فایل php موجود در پوشه ی farsi رو ترجمه کنید .

خطوط متن ها و عبارات به صورت زیر در فایل های php موجود هستند :

$lang['cal_september']    = "September";

که شما باید کلمه ی September رو ترجمه کنید . یعنی عباراتی که داخل " هستند .

سپس فایل ها رو ذخیره کنید . البته قبلش یادتون باشه فرمت فایل روی utf8 باشه .

سپس وارد پنل مدیریت بشید و زبان رو انتخاب کنید .

بنده به همین روش تونستم زبان جدید اضافه کنم و متن ها رو ترجمه کنم .

برای تست عملکرد صحیح این روش ، پیش از اینکه شروع به فعالیت ترجمه ی فایل ها کنید ، یک متن مشخص از سایت رو در فایل های php زبان جستجو کنید و ترجمه و سپس ذخیره کنید . ببینید متن ترجمه شده در سایت به نمایش درمیاد یا خیر . یا حتی با ایجاد پوشه و قرار دادن فایل ها فایل زبان جدید اضافه میشه یا خیر .

لینک به دیدگاه

فایل های زبان توی پوشه dbc_confing پوشهlocals موجود هست میخوام زبان عربی رو به صورت پیش فرض به جای انگیسی بیاد یعنی سایت باز بشه با زبان عربی نشون داده بشه جای انگلیسی

لینک به دیدگاه

فایل های زبان توی پوشه dbc_confing پوشهlocals موجود هست میخوام زبان عربی رو به صورت پیش فرض به جای انگیسی بیاد یعنی سایت باز بشه با زبان عربی نشون داده بشه جای انگلیسی

اونایی که شما میگید در ابتدای نصب اسکریپت به صورت درون هسته ای ذخیره می شوند اما این روشی که من گفتم زبان کامل رو تغییر خواهد داد .

اون مسیری که شما می فرمایید پس از نصب اسکریپت در دسترس قرار خواهند گرفت اما به صورت کامل نیست . در حد تغییر زبان خود سایت کفایت خواهد کرد .

البته این اسکریپت امکان ترجمه ی خودکار رو هم داره . با استفاده از خدمات MyMemmory

امکان تغییر زبان هم جهت صحت کاکرد ، در هیدر و منوهای پنل مدیریت هست . بزنید ببینید زبان تغییر میکنه یا خیر .

همونطور که گفتم در زیرمنوی System یک گزینه هست به اسم Auto Translate برای ترجمه ی خودکار سایتتون و ذخیره برای نمایش عموم .

با گزینه ای که در خط بالا گفتم می تونید زبان جدید ایجاد کنید . سپس در زیرمنوی System به گزینه ی Default Site settings برید سپس زبان عربی جدیدتون رو انتخاب کنید . البته زبان های از قبل موجود رو هم می تونید انتخاب کنید .

البته فایل راهنمای این اسکریپت رو هم مطالعه کنید . شامل عکس ها و متن های آموزشی در خصوص ایجاد زبان جدید و تغییر زبان سایت و... ذکر شده .

لینک به دیدگاه

در پنل مدیریت زبان پیش فرض رو تغییر نمیده

دوست عزیز اون گزینه ای که داخل Default site setting برای زبان هست ، زبان پیش فرض سایت رو تغییر میده . امتحان کردم که با اطمینان دارم پاسخ میدم .

لینک به دیدگاه

• 7 ماه پیش ...

با سلام

دوستان کسی Item id : و Purchase Key : برای اسکریپت whizclassified-1.7 نداره

چون بعد از نصب از این پیغام داده بایستی تو سایت زیر ثبت نام کنی و Item id : و Purchase Key : خود رو وارد کنی

Please register your Whiz with dbcinfotech

You need to register you copy of Whiz first with dbcinfotech.

لینک به دیدگاه

• سلام
  • کدوم ورزن رو نصب کردین عزیز ؟؟
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

• ادرس سایتتون ؟؟

لینک به دیدگاه

• ورزنی که بالا معرفی کردم رو نصب و تست کنین
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...