رفتن به مطلب

ارورهای وبمستر

azad123

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایت ما دو روز دان بود به دلیل مشکلات حالا توی گوگل وبمستر سه چهار هزار تا ارور عجیبو غریب 404 و 500 بوجود اومده.

نمونه ارور :

لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

متوجه شدم برای چی این اروها اومده یکی دسترسی پیدا کرده بود به هاستم یه فایلی به نام sitemap-backup.xml توی روت هاستم اپلود کرده بود و کلی از این لینک ها توش فایل ریخته بود.منم هاست رو پاک سازی کردم و همین فایل سایت مپی هم که ریخته بود پاک کردم.

میدونید حالا چه باید کرد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• درود
  • شما در گوگل وب مستر ثبت جدید کردید ؟؟
  • در پلاگین سئو و نقشه سایت لینک ها رو مجدد ایمپورت و بروزرسانی جدید کنید سپس سایت مپ رو تعریف کنین به گوگل وب مستر

لینک به دیدگاه

• درود

• شما در گوگل وب مستر ثبت جدید کردید ؟؟

• در پلاگین سئو و نقشه سایت لینک ها رو مجدد ایمپورت و بروزرسانی جدید کنید سپس سایت مپ رو تعریف کنین به گوگل وب مستر

منظورتون از ثبت جدید چیه؟ اگر گوگل وبمستره که نه جدید ثبت نکردم قبلا ثبت کرده بودم.

این لینک ها توی سایت مپ خودم نیست توی اون فایلی بوده که به هاست من اپلود شده که پیداش کردم و پاکش کردم.

برای سایت مپ هم از افزونه Google Sitemap Generator استفاده میکنم.

الان میشه واضح تر بگین باید چکار کنم چون متوجه نشدم.

لینک به دیدگاه

منظورتون از ثبت جدید چیه؟ اگر گوگل وبمستره که نه جدید ثبت نکردم قبلا ثبت کرده بودم.

این لینک ها توی سایت مپ خودم نیست توی اون فایلی بوده که به هاست من اپلود شده که پیداش کردم و پاکش کردم.

برای سایت مپ هم از افزونه Google Sitemap Generator استفاده میکنم.

الان میشه واضح تر بگین باید چکار کنم چون متوجه نشدم.

• سایت مپ رو از گوگل وب مستر پا کنین بطور کل

• سپس بیایین افزونه Google Sitemap Generator رو اپدیت خودکار و دستی کنین همون tun و بعد فایل نقشه سایت بدست اومده رو مجدد در گوگل وب مستر ثبت کنین

لینک به دیدگاه

• سپس بیایین افزونه Google Sitemap Generator رو اپدیت خودکار و دستی کنین همون tun و بعد فایل نقشه سایت بدست اومده رو مجدد در گوگل وب مستر ثبت کنین

ممنون از پاسختون

اون لینک ها و ارورها اصلا ربطی به سایت مپ من ندارند که سایت مپ رو پاک کنم.

اون ارورها و لینک هایی که باعث ارور شده توی همون فایلی بوده که توی هاست من اپلود کردند.

اینها در اصل اومدن یه نقشه سایت مستقیما در روت هاست من اپلود کردند نقشه سایتی که چند هزار تا ادرس الکی توش بوده.حالا که من اون فایل رو پاک کردم گوگل وبمستر ارور 404 گرفته همه اون لینک هارو.

وگرنه نقشه سایت خودم کاملا سالم و درسته یه ارور هم نداره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حالا حالا ها 404 خواهی داشت منم چنین مشکلی داشتم . تنها راهی برای نجاتت هست اینه که صفحات 404 را به یک نوشته ریدایرکت کنی البته من به یک رندوم ریدایرکت کردم تا رفع شد یعنی هربار 404 میاد یک مطلب جدید باز میشه.

قبل انجام این کار 2 ماه همش 4000 صفحه 404 برام میومد

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون

اون لینک ها و ارورها اصلا ربطی به سایت مپ من ندارند که سایت مپ رو پاک کنم.

اون ارورها و لینک هایی که باعث ارور شده توی همون فایلی بوده که توی هاست من اپلود کردند.

اینها در اصل اومدن یه نقشه سایت مستقیما در روت هاست من اپلود کردند نقشه سایتی که چند هزار تا ادرس الکی توش بوده.حالا که من اون فایل رو پاک کردم گوگل وبمستر ارور 404 گرفته همه اون لینک هارو.

وگرنه نقشه سایت خودم کاملا سالم و درسته یه ارور هم نداره.

• شما روشی که فرمودم رو انجام دهین یه نوع دور زدن هسش و به نتیحه + خواهی رسید و نیازی به ریدایرکت لینک ها و ... نخواهی داشت

• در غیر اینصورت باید با افزونه ائی ریدایرکت کنی لینک های 404 خودتون رو که اصلا این روش رو توصیه نمی کنم

لینک به دیدگاه

چطوری اپدیت خودکار و دستی میشه کرد؟

لینک به دیدگاه

چطوری اپدیت خودکار و دستی میشه کرد؟

• روی گذینه ی run beqin کلیک کنین اگر در افزونه Google Sitemap Generator بروزرسانی و اپدیت دستی میشه

لینک به دیدگاه

• روی گذینه ی run beqin کلیک کنین اگر در افزونه Google Sitemap Generator بروزرسانی و اپدیت دستی میشه

افزونه Google XML Sitemaps هست این گزینه رو هم نداره

سایت مپ رو هم از گوگل وبمستر پاک کردم چه مدت صبر کنم مجددا سایت مپ رو ثبت کنم؟

لینک به دیدگاه

افزونه Google XML Sitemaps هست این گزینه رو هم نداره

سایت مپ رو هم از گوگل وبمستر پاک کردم چه مدت صبر کنم مجددا سایت مپ رو ثبت کنم؟

• 4 روز دیگه ثبت کنید

• هست دوست عزیز ( شما اپدیت تو پلاگین رو مشاهده نمی کنید ؟؟ )

لینک به دیدگاه

• 4 روز دیگه ثبت کنید

• هست دوست عزیز ( شما اپدیت تو پلاگین رو مشاهده نمی کنید ؟؟ )

نه والا اپدیت مشاهده نمیکنم

فقط یه گزینه update option داره، در صورتی که تنظیمات افزونه رو تعییر بدیم برای سیو این گزینه زده میشه.

ولی بنده که چیزی و تنظیمی تغییر ندادم که این گزینه رو بزنم.

لینک به دیدگاه

نه والا اپدیت مشاهده نمیکنم

فقط یه گزینه update option داره، در صورتی که تنظیمات افزونه رو تعییر بدیم برای سیو این گزینه زده میشه.

ولی بنده که چیزی و تنظیمی تغییر ندادم که این گزینه رو بزنم.

• لطفا یه اسکرین شات بدین از بخش تنظیمات افزونه و یا دسرسی ارسال کنین تنظیم شه

لینک به دیدگاه

• لطفا یه اسکرین شات بدین از بخش تنظیمات افزونه و یا دسرسی ارسال کنین تنظیم شه

اینم تنظیات :

ضمنا ارور 404بخاطر اون فایلی که توی هاست من ـآپلود کرده بودن 140 هزار تا بوذ الان شده 380 هزار تا ولی من اون فایل رو هفته قبل پاک کردم چه باید کرد

JZL6s.jpg

d8Dbg.jpg

E6PlY.jpg

لینک به دیدگاه

• درود
  • منکه بالا به شما گفتم که باید پاک کنید این مراحل اپدیت جدید رو بزنید و سپس ثبت کنین در گوگل وب مستر
  • در ضمن مشکلاتی در تنظیم افوزنه دارین همانند این انجام دهین
  • لینک ها تنها برای اعضای سایت قابل نمایش است.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...