1. در سیستم جدید انجمنها، پیام های خصوصی یا پ.خ جای خود را به گفتگو داده است، چراکه در این حالت شما می توانید علاوه بر ارسال پیام به شیوه قبل، کاربران دیگر را هم به گفتگوی خود دعوت کنید. برای حذف یک پیام (گفتگو) هم می توانید در صفحه لیست گفتگوها آن را تیک زده و گزینه خروج از گفتگو (حذف) را انتخاب کنید.
    علاوه بر این می توانید در گفتگوها ، تصویر ضمیمه و ارسال کنید. هیچ یک از مدیران، امکان دسترسی به محتویات گفتگوهای شما را ندارند. در عین حال به مانند گذشته، در صورت نیاز از دکمه "گزارش تخلف" در گفتگو استفاده کنید. کاربرانی که در گفتگو ها تخلف می کنند، محدود می شوند.
    بستن اطلاعیه
  2. با استفاده از کاراکتر @ و در ادامه نام کاربر در هنگام نوشتن، می توانید آن کاربر را مخاطب قرار دهید. با وارد کردن چند حرف از نام کاربری، لیستی از اسامی مشابه کاربران در محل تایپ شما ظاهر می شود که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.
    بستن اطلاعیه
  3. از این پس بدون اینکه نیاز داشته باشید با ارسال پست تاپیک یا موضوع خود را بالا بیارید می توانید از منو سمت چپ ابزار موضوع گزینه Bump را انتخاب کنید.
    بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه
مشخصات شما نشان می دهد که در تالار گفتگو بیست اسکریپت عضو نیستید ! هم اکنون به جمع ما به پیوندید و با ثبت نام در این مجموعه از قالب ها و اسکریپت هایی که اختصاصی در این بخش قرار می گیرند بهره ببرید , همچنین مشکلات خود را می توانید مطرح کنید و در سریع ترین زمان مشکلات خود را برطرف کنید. برای عضویت کلیک کنید
بستن اطلاعیه
هی ! دوست عزیز برای دریافت و اطلاع از مطالب بیست اسکریپت در کمترین زمان و همچنین دریافت داغ ترین موضوعات تالار گفتگو در کانال بیست اسکریپت در تلگرام عضو شوید ! لینک صفحه عضویت در تلگرام کلیک کنید

https://telegram.me/bistscript

ارورهای وبمستر

شروع موضوع توسط azad123 ‏Jan 6, 2017 در انجمن پرسش و پاسخ ها

به اشتراک بگذارید

1. azad123

azad123 کـاربـر فـعـال کـاربـر فـعـال

درحال حاظر:
    آفلاین
    سلام
    سایت ما دو روز دان بود به دلیل مشکلات حالا توی گوگل وبمستر سه چهار هزار تا ارور عجیبو غریب 404 و 500 بوجود اومده.
    نمونه ارور :
    دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید  یا وارد حساب خود شوید

متوجه شدم برای چی این اروها اومده یکی دسترسی پیدا کرده بود به هاستم یه فایلی به نام sitemap-backup.xml توی روت هاستم اپلود کرده بود و کلی از این لینک ها توش فایل ریخته بود.منم هاست رو پاک سازی کردم و همین فایل سایت مپی هم که ریخته بود پاک کردم.
    میدونید حالا چه باید کرد؟

آخرین ویرایش: ‏Jan 6, 2017
  2. AynaZ

AynaZ مدیر ارشد تالارگفتگو بیست اسکریپت عضو کادر مدیریت مـدیـر ارشـد پاسخگو و راهنما

درحال حاظر:
    آفلاین
    • درود
    • شما در گوگل وب مستر ثبت جدید کردید ؟؟
    • در پلاگین سئو و نقشه سایت لینک ها رو مجدد ایمپورت و بروزرسانی جدید کنید سپس سایت مپ رو تعریف کنین به گوگل وب مستر

3. azad123

درحال حاظر:
    آفلاین
    منظورتون از ثبت جدید چیه؟ اگر گوگل وبمستره که نه جدید ثبت نکردم قبلا ثبت کرده بودم.
    این لینک ها توی سایت مپ خودم نیست توی اون فایلی بوده که به هاست من اپلود شده که پیداش کردم و پاکش کردم.
    برای سایت مپ هم از افزونه Google Sitemap Generator استفاده میکنم.
    الان میشه واضح تر بگین باید چکار کنم چون متوجه نشدم.

4. AynaZ

AynaZ مدیر ارشد تالارگفتگو بیست اسکریپت عضو کادر مدیریت مـدیـر ارشـد پاسخگو و راهنما

درحال حاظر:
    آفلاین
    • سایت مپ رو از گوگل وب مستر پا کنین بطور کل
    • سپس بیایین افزونه Google Sitemap Generator رو اپدیت خودکار و دستی کنین همون tun و بعد فایل نقشه سایت بدست اومده رو مجدد در گوگل وب مستر ثبت کنین

5. azad123

درحال حاظر:
    آفلاین
    ممنون از پاسختون
    اون لینک ها و ارورها اصلا ربطی به سایت مپ من ندارند که سایت مپ رو پاک کنم.
    اون ارورها و لینک هایی که باعث ارور شده توی همون فایلی بوده که توی هاست من اپلود کردند.
    اینها در اصل اومدن یه نقشه سایت مستقیما در روت هاست من اپلود کردند نقشه سایتی که چند هزار تا ادرس الکی توش بوده.حالا که من اون فایل رو پاک کردم گوگل وبمستر ارور 404 گرفته همه اون لینک هارو.
    وگرنه نقشه سایت خودم کاملا سالم و درسته یه ارور هم نداره.

6. H A S A N

H A S A N کـاربـر فـعـال کـاربـر فـعـال

درحال حاظر:
    آفلاین
    سلام

گوگل وبمستر سایت مپ رو دوباره ثبت کنین

7. hamrahna

hamrahna کاربر تازه وارد کاربر تازه وارد

درحال حاظر:
    آفلاین
    دوست عزیز حالا حالا ها 404 خواهی داشت منم چنین مشکلی داشتم . تنها راهی برای نجاتت هست اینه که صفحات 404 را به یک نوشته ریدایرکت کنی البته من به یک رندوم ریدایرکت کردم تا رفع شد یعنی هربار 404 میاد یک مطلب جدید باز میشه.
    قبل انجام این کار 2 ماه همش 4000 صفحه 404 برام میومد

8. AynaZ

درحال حاظر:
    آفلاین
    • شما روشی که فرمودم رو انجام دهین یه نوع دور زدن هسش و به نتیحه + خواهی رسید و نیازی به ریدایرکت لینک ها و ... نخواهی داشت
    • در غیر اینصورت باید با افزونه ائی ریدایرکت کنی لینک های 404 خودتون رو که اصلا این روش رو توصیه نمی کنم

9. azad123

درحال حاظر:
    آفلاین
    چطوری اپدیت خودکار و دستی میشه کرد؟

10. AynaZ

درحال حاظر:
    آفلاین
    • روی گذینه ی run beqin کلیک کنین اگر در افزونه Google Sitemap Generator بروزرسانی و اپدیت دستی میشه

11. azad123

درحال حاظر:
    آفلاین
    افزونه Google XML Sitemaps هست این گزینه رو هم نداره
    سایت مپ رو هم از گوگل وبمستر پاک کردم چه مدت صبر کنم مجددا سایت مپ رو ثبت کنم؟

آخرین ویرایش: ‏Jan 9, 2017
  12. AynaZ

درحال حاظر:
    آفلاین
    • 4 روز دیگه ثبت کنید
    • هست دوست عزیز ( شما اپدیت تو پلاگین رو مشاهده نمی کنید ؟؟ )

13. azad123

درحال حاظر:
    آفلاین
    نه والا اپدیت مشاهده نمیکنم
    فقط یه گزینه update option داره، در صورتی که تنظیمات افزونه رو تعییر بدیم برای سیو این گزینه زده میشه.
    ولی بنده که چیزی و تنظیمی تغییر ندادم که این گزینه رو بزنم.

14. AynaZ

درحال حاظر:
    آفلاین
    • لطفا یه اسکرین شات بدین از بخش تنظیمات افزونه و یا دسرسی ارسال کنین تنظیم شه

15. azad123

درحال حاظر:
    آفلاین
    اینم تنظیات :

ضمنا ارور 404بخاطر اون فایلی که توی هاست من ـآپلود کرده بودن 140 هزار تا بوذ الان شده 380 هزار تا ولی من اون فایل رو هفته قبل پاک کردم چه باید کرد

16. AynaZ

درحال حاظر:
    آفلاین
    • درود
    • منکه بالا به شما گفتم که باید پاک کنید این مراحل اپدیت جدید رو بزنید و سپس ثبت کنین در گوگل وب مستر
    • در ضمن مشکلاتی در تنظیم افوزنه دارین همانند این انجام دهین
    • دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید  یا وارد حساب خود شوید

به اشتراک بگذارید

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند (تعداد: 14)