رفتن به مطلب

ادغام دو کد در یک دیگر

rajasoftiran

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما . من می خواهم دو کد زیر را در هم ادغام کنم ولی نمی توانم . لطف می کنید یاد بدید یا شما برای من این کارو بکنید .

کد اول :

<?php if( rcp_is_active() && 2 == rcp_get_subscription_id() ) : ?>   <p>This content is restricted to active subscribers with a subscription level ID of 2.</p><?php endif; ?>

می خواهم به جای عدد 2 در کد بالا که بعد از <?php if( rcp_is_active() && آمده است کد زیر را قرار دهم .

<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'acc',true);if(isset($mid_var) && !empty($mid_var)) : ?><?php echo get_post_meta($post->ID, 'acc',true); ?><?php endif; ?>

یعنی می خواهم عدد 2 که شماره آی دی مطلبمون هست رو با استفاده از کد دوم که زمینه دلخواه در وردپرس هست فراخوانی کنیم .

به جای اینکه عدد 2 را به 3 و یا 4 تغییر بدیم در وردپرس توسط زمینه دلخواه اعداد را بهش بدیم .

من اینطوری ولی چون دو تا کد پی اچ پی هست نمیشه .

<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'acc',true);if(isset($mid_var) && !empty($mid_var)) : ?><?php if( rcp_is_active() && <?php echo get_post_meta($post->ID, 'acc',true); ?> == rcp_get_subscription_id() ) : ?>   <p>123123123123123</p><?php endif; ?><?php endif; ?>

مشکل حل شد .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...