1. در سیستم جدید انجمنها، پیام های خصوصی یا پ.خ جای خود را به گفتگو داده است، چراکه در این حالت شما می توانید علاوه بر ارسال پیام به شیوه قبل، کاربران دیگر را هم به گفتگوی خود دعوت کنید. برای حذف یک پیام (گفتگو) هم می توانید در صفحه لیست گفتگوها آن را تیک زده و گزینه خروج از گفتگو (حذف) را انتخاب کنید.
    علاوه بر این می توانید در گفتگوها ، تصویر ضمیمه و ارسال کنید. هیچ یک از مدیران، امکان دسترسی به محتویات گفتگوهای شما را ندارند. در عین حال به مانند گذشته، در صورت نیاز از دکمه "گزارش تخلف" در گفتگو استفاده کنید. کاربرانی که در گفتگو ها تخلف می کنند، محدود می شوند.
    بستن اطلاعیه
  2. با استفاده از کاراکتر @ و در ادامه نام کاربر در هنگام نوشتن، می توانید آن کاربر را مخاطب قرار دهید. با وارد کردن چند حرف از نام کاربری، لیستی از اسامی مشابه کاربران در محل تایپ شما ظاهر می شود که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.
    بستن اطلاعیه
  3. از این پس بدون اینکه نیاز داشته باشید با ارسال پست تاپیک یا موضوع خود را بالا بیارید می توانید از منو سمت چپ ابزار موضوع گزینه Bump را انتخاب کنید.
    بستن اطلاعیه
بستن اطلاعیه
مشخصات شما نشان می دهد که در تالار گفتگو بیست اسکریپت عضو نیستید ! هم اکنون به جمع ما به پیوندید و با ثبت نام در این مجموعه از قالب ها و اسکریپت هایی که اختصاصی در این بخش قرار می گیرند بهره ببرید , همچنین مشکلات خود را می توانید مطرح کنید و در سریع ترین زمان مشکلات خود را برطرف کنید. برای عضویت کلیک کنید
بستن اطلاعیه
هی ! دوست عزیز برای دریافت و اطلاع از مطالب بیست اسکریپت در کمترین زمان و همچنین دریافت داغ ترین موضوعات تالار گفتگو در کانال بیست اسکریپت در تلگرام عضو شوید ! لینک صفحه عضویت در تلگرام کلیک کنید

https://telegram.me/bistscript

تالار گفتگو بیست اسکریپت

1. mehdikabouli
    mehdikabouli
    شماره تماس : 09374783440
  2. mehdikabouli
    mehdikabouli
    ایدی تلگرام : mehdiiikb
  3. ehsan545
    ehsan545 fekre
    ییخشید شما با افزونه های چت روم وردپرس اشنایی دارید
    1. fekre از این پست تشکر کرده است.
    2. fekre
      fekre
      خواهش میکنم
      خیر
      تخصص ما فقط در زمینه طراحی سایت با زبان php و با استفاده از cms اختصاصی خودمون هست
      ‏Jan 18, 2017 در 9:52 صبح
  4. ehsan545
    ehsan545 fekre
    سلام
    1. fekre از این پست تشکر کرده است.
    2. fekre
      fekre
      سلام بفرمایید
      ‏Jan 18, 2017 در 9:38 صبح
      ehsan545 از این پست تشکر کرده است.
  5. mehdikabouli
    mehdikabouli mostafa.pc92
    Dorod. bande vase inkar amade hastam. khastin mitonid telegram pm bedin sohbat konim

09374783440
  6. sazin
    sazin M.J Saberyan
    سلام
    خسته نباشی
    من روی لینک های دانلود زدم ولی میگه فایلی یافت نشد
    ممنون میشم اگه لینک دانلود رو برام بفرستین
    هزینشم هر چی باشه پرداخت میکنم
    خیلی ممنون
  7. adorama
    adorama MOHAMMAD-VG
    داداش سلام. تبادل میزنی اطلاع بده. ارادت
  8. khaky
    khaky RezA_del
    سلام حال شما؟
    هنوزم بنر طراحی میکنید؟
  9. mansour_bi2
    mansour_bi2
    بله تلگرام در تماس باشید.
  10. UbiRock
    UbiRock mansour_bi2
    سلام. از تلگرام باهاتون در ارتباط باشم؟
  11. reza98
    reza98 H A S A N
    سلام...خسته نباشید
    ببخشید میخواستم بدونم آیا امکانش هست بسته بیگ تم رو از شما بخرم آخه کسی که گذاشته بود اصلا نه سایتش نه درگاهش کار نمیکنه
  12. mimc94
    mimc94 djmojtaba
    سلام من قالب خاص موزیک رو دارم
  13. Fazkhone
    Fazkhone
    سایتتون عالیه
  14. Fazkhone
    Fazkhone theflash
    fazkhone.blog.ir
  15. Fazkhone
  16. xara_2009
  17. wwwha